Üye Girişi
Kullanıcı :
Şifre :
 
Şavşat.com'a Üye
Değil misiniz ?


Köşkidekiler

AnaSayfa
Kültür ve Sanat
Duvar Gazetesi
Haber/Güncel
Mesaj Tahtası
Foto Galeri
iletişim
Şavşat ve Şavşatlılar Rehberi
Şavşat ve Turizm
Şavşat ve Medya

Bugün
18 Nisan 2019 17:28

Son 25 Üye

Ramazan Yıldırım

Tekin Acı

Seyfettin Özışık

Yaşar Temur

Nuran Aydın

Kadir Yalciner

Şenol Boz

Erdem Altun

Onur Geçkin

Zeki Ekinci

Selçuk Özgür

Mehmet Çiçek

Şeyma Dede

Naim Gümüş

Özbay Demir

Gizem Yazar

Nurbay Demir

ibrahim Büyük

Gökhan Durmuş

Nurbay Gül

Erkan Yılmaz

Nehir Kübra Avcı

Selçuk Gündüz

Ali Osman Yıldız

Özgür Çelik


Suloban

Sayın Şavşatlı hemşerilerimiz...

Bilgi, birikim ve deneyimleri paylaşmak, aktarmak...insanımızın dünü-bugünü ve yarını arasında sağlam ve sağlıklı bağların oluşturulması ....sitemizin asıl amacı. Biçim ve içeriği konusunda öneri, istek ve katılımlarınızı bekliyoruz. Sizlerden gelecek belge, bilgi ve malzeme kaynak gösterilerek yayınlanacaktır. Biliniyorsa, bize ulaştıracağınız görsel ve yazılı tüm belgelerin kime ait olduğu, ne zaman, nerede vb. biçimlerde kaynağının belirtilmesi gerekmektedir.

Tüm Şavşatlı ve Artvinli hemşehrilerimizi sitemize destek olmaya çağırıyoruz. Katılımlar son aylarda çok yoğunlaştı ise de böyle bir site açısından çok yetersiz. Türkülerimiz, manilerimiz,... Nerde Suloban fıkraları. nerde rom rom hikayeleri... nerde cin peri masalları.

Şavşat ve Şavşatlıları ifade edip kendimizle ve tüm insanlarla paylaşacak doküman, bilgi, görsel malzeme vb. sizlerden bekliyoruz. Aslında Şavşat.Com'u video, mp3 arşivi ile ve her konuda tatmin edici bir arşiv, bir haber ve günceli yansıtan site yapmak istiyoruz. Dün ve yarın arasında, bugün köprüsü olmasını istiyoruz. Bunun bir tek yolu var. Katılım.

Katılın. Sahip çıkın. Kendimizi ifade edip, aktarıp, paylaşalım. Şavşat'a ve sorunlarına, insanımıza ve sorunlarımıza sahip çıkalım....

Sitemizin desteğinize ihtiyacı var. Bazı maddi ve malzeme sorunlarını ancak birlikte aşabileceğiz. Şu ana kadar sitemiz hiçbir maddi destek almadan yaşamını sürdürdü. Reklam vb. yada doğrudan maddi girdiler hiç olmadı. Doğrusuda hiç bir gölgenin bu site üzerine düşmemesi idi. Fakat sitemizin daha kaliteli ve güncel olabilmesi için daha yoğun bir emek ve finansman gerekmekte. Size de katkısı olacak biçimde ilan ve reklamlarınızı bekliyoruz.

İş ve işyeri rehberlerine oluşturacağız. Şavşatlılara ait işyerleri vb. türden katılımlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Bize katkıda bulunmayı vaadeden tüm Şavşatlılara buradan açık çağrı yapıyoruz. Desteğe ve size ihtiyacımız var. En azından kendi server'ımızı kurmalıyız. video, audio vb. materyalleri yayınlayabilmek için daha fazla teknik donanım ve finans sorunu ile karşılaştık.

Biraz dolaylı anlattık ama şavşat.com ve hatta şavşatlıları kendi internet serverına taşımak istiyoruz. Düşünce, yardım ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Resim, belge veya yayınlatmak istediğiniz ne varsa bize soru sormanıza gerek yok göndermeniz yeterlidir. Yayınlayacağız. Daha öncede belirttiğimiz kurallar dahilinde. Resimlerinizi, belgelerinizi tarih, yer, ad-soyadla gönderin; şiir, fıkra vb ne varsa "yayınlar mısınız?" diye sormaktan vazgeçip bize gönderin....

info@savsat.com yada savsat.Com Posta adresi:
Büyükdere Cad. Hark Sok. No: 31 Kat:5 D:8 80130 Mecidiyeköy / İstanbul
Tel:+90212 356 65 56 - +90212 212 08 08

Savsat.Com Web Ekibi

info@savsat.com

info@livaneliler.com

"Yayın Organlarına" ulaşmak için ilgili linke tıklayınız.

Sanmari Ocakbaşı-Cafe Res ...

Lusnika Kafe ...

Kocaeli Çağdaş Kız Öğrenc ...

Yeşil Vadi Turistik Otel ...

Özel Uzman Öğretmenler M. ...

Mezsan Gıda ...

İkizler Otel ...

Çizgi Mimarlık ...

Boğaziçi Gıda ve Kafetery ...

Boğaziçi Gaz ...

Şavşat Tanıtım
Artvin İlçe ve Köyleri
Gazeteler
Dergiler
Kişisel
Radyolar
Televizyonlar
Ticari ve Kurumsal
Web Siteleri
   

SAVSAT.COM un kayıtlı 6774 üyesi bulunmaktadır.

Öneri ve İstekleriniz | Çağrı | Katılım ve Katkı | Kullanım Şartları