Üye Girişi
Kullanıcı :
Şifre :
 
Şavşat.com'a Üye
Değil misiniz ?


Köşkidekiler

AnaSayfa
Kültür ve Sanat
Duvar Gazetesi
Haber/Güncel
Mesaj Tahtası
Foto Galeri
iletişim
Şavşat ve Şavşatlılar Rehberi
Şavşat ve Turizm
Şavşat ve Medya

Bugün
22 Nisan 2019 20:40

Son 25 Üye

Ramazan Yıldırım

Tekin Acı

Seyfettin Özışık

Yaşar Temur

Nuran Aydın

Kadir Yalciner

Şenol Boz

Erdem Altun

Onur Geçkin

Zeki Ekinci

Selçuk Özgür

Mehmet Çiçek

Şeyma Dede

Naim Gümüş

Özbay Demir

Gizem Yazar

Nurbay Demir

ibrahim Büyük

Gökhan Durmuş

Nurbay Gül

Erkan Yılmaz

Nehir Kübra Avcı

Selçuk Gündüz

Ali Osman Yıldız

Özgür Çelik


Şavşat
  REHBER ...

  FİRMA LİSTESİ ...

Sipariş Sözleşmesi

Bu bölüm Savsat.Com Ticari Rehber Firma Kayıt amaçlı düzenlenmiştir.
Lütfen Rehber Kayıt Sözleşmesini dikkatlice okuyup, firma kayıt formunu eksiksiz doldurarak işlem yapınız.

TİCARİ REHBER FİRMA YAYIN SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşmenin konusu, üyelerimize ait firmaların ait www.savsat.com internet sitesinden elektronik ortamda tanıtım/reklam amaçlı yayınının fiyatı belirtilen kaydın yayının ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 1- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÖDEME/TESLİMAT BİLGİLERİ

Elektronik ortamda yayınlanacak Ticari Rehber Firma Kayıt bilgileri ile ilgili Kayıt, Yayın Süresi, Ticari Rehber Firma Kaydı Ücreti aşağıda belirtildiği gibidir.

MADDE 2- SÖZLEŞME SÜRESİ

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin yada her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen yada tamamen yerine getirmelerini yada bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 15 (on beş) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

MADDE 3- GENEL HÜKÜMLER

3.1- 18 yaşından küçük kişiler www.savsat.com sitesinden iş ve firma kaydı yapamaz.

3.2- Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen yanlışlıklarından www.savsat.com (Hazar Ltd.Şti) sorumlu değildir.

3.3- Kayıt Sahibi, www.savsat.com internet sitesinde sözleşme konusu Ticari Rehber Firma Kaydı koşullarını, fiyatı ve ödeme şekline ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

3.4- www.savsat.com’daki kayıtlar için banka havalesi ve veya posta çeki ile ödeme yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan kayıtlar iptal edilir. Firma Kayıtlarının işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (EFTnin) banka ya da Posta çeki hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

3.5- Madde 5.4 e bağlı olarak Kayıt Sahibi, kayıt fiyat ve ödeme koşullarının, olası durumlara karşı alınan tedbirlerin ve yapılan uyarıların olduğu www.savsat.com Kayıt/Ödeme Prosedürü bilgilerini okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Kayıt/Ödeme Prosedürü: Sipariş: Sipariş formu ile sisteme eklenen firma kayıtlarının 100 YTL tutarı + (%18) KDV ve gönderim ücreti tarafınızca onaylandıktan sonra, işleme alınır. Bu nedenle kayıtlar, yayınlanmadan önce müşteriye KAYIT ONAY maili/faksı gönderilir. Kayıt Onay maili/faksı gönderilmeden firma kaydı yayını yapılmaz.

Siparişlerin tedarik, ödeme ve teslimat sürecinin aksamaması için Kayıt Onay maili müşteri tarafından mutlaka beklenmelidir. Süreçteki herhangi bir aksama durumu problemler müşteriye telefon/faks/e-mail yoluyla mutlaka bildirilir. Gerekli hallerde müşteriden bankası ile görüşmesi istenebilir. Kayıtların işleme alınma zamanı, kaydın yapıldığı an değil, gerekli tahsilâtın yapıldığı ya da havalenin(EFTnin) hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

Ender bir durumda olsa, kayıt içerik hataları ile karşılaşılırsa müşteri hemen bilgilendirilir, müşterilerinin arzusu doğrultusunda kayıt güncellemesi yapılır, güncelleme istemine kaydı yapan 15 iş günü içerisinde yanıt vermezse yayında olmayan kayıt tamamen silinir.

Ödeme: www.savsat.com’da, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanarak ödeme yapılmaz. Havale ile ödemede size en uygun hesabı seçip havalenizi yapabilirsiniz. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması gereklidir.

Bir hafta içinde havalesi yapılmayan kayıtlar iptal edilir. Kayıtların işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, Havalenin (EFT nin ) hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

Yayın: Yayın süresi, Firma Kayıt Yayın onay mailinin gönderilmesinden sonra en geç 1 gün sonra başlayıp tam 1 yıl sürelidir. Ticari rehber kayıtları 1 yıldan az süreler için yapılamaz.

Ticari Rehber Firma Kayıt Yayınından Vazgeçme: Yayını başlayan firmalarda bir yıllık ücret ve KDV si geri ödenmez. İstek üzerine yayın durdurulur. Yayın durdurma yetkili kişi veya firmaya ait imza yada elektronik imzayı içeren onay faks/emaili ile yapılabilir.

MADDE 4- YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile YAYINCI"nın veya KAYIT SAHİBİ"nin yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Yayının başlaması ile KAYIT SAHİBİ işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

HESAP BİLGİLERİ :

HAZAR BİLGİSAYAR TASARIM YAYINCILIK REK TUR SAN TİC. LTD. ŞTİ.

Garanti Bankası

Şube: Ortaklar Caddesi 357

Hesap no: 6298534

IBAN :  TR63 0006 2000 3570 0006 2985 34

Yapi Kredi Bankası

Şube: Mecidiyeköy 0082

Hesap no: 63720474

IBAN : TR480006701000000063720474

Posta Çeki Hesabı : 4138744

 


  LİNKLER ...

Katılma Koşulları

Ticari Rehber Sözleşmesi

Rehber Ana Sayfa

  SEKTÖR LİSTESİ ...

Ambalaj (0)

Büro Malzemeleri (0)

Bilgisayar (1)

Danışmanlık (0)

Deri Sanayi (0)

Eğitim (3)

Eğlence (2)

Elektrik & Elektronik (0)

Emlak (0)

Enerji (1)

Giyim (0)

Gıda (2)

Hayvancılık (0)

Hizmetler (0)

İlaç (0)

İnşaat (2)

Kimya Sanayi (1)

Maden ve Metal Sanayi (0)

Makine (0)

Matbaa & Yayıncılık (1)

Orman Ürünleri (0)

Otomotiv (1)

Reklam & Tanıtım (0)

Sağlık (0)

Seramik ve Porselen (2)

Sigortacılık (1)

Tarım (0)

Taşımacılık (0)

Tekstil (0)

Telekominikasyon (0)

Ticaret (0)

Turizm (2)

Züccaciye (0)

Diğer (0)


Sanmari Ocakbaşı-Cafe Res ...

Lusnika Kafe ...

Kocaeli Çağdaş Kız Öğrenc ...

Yeşil Vadi Turistik Otel ...

Özel Uzman Öğretmenler M. ...

Mezsan Gıda ...

İkizler Otel ...

Çizgi Mimarlık ...

Boğaziçi Gıda ve Kafetery ...

Boğaziçi Gaz ...SAVSAT.COM un kayıtlı 6774 üyesi bulunmaktadır.

Öneri ve İstekleriniz | Çağrı | Katılım ve Katkı | Kullanım Şartları