Üye Girişi
Kullanıcı :
Şifre :
 
Şavşat.com'a Üye
Değil misiniz ?


Köşkidekiler

AnaSayfa
Kültür ve Sanat
Duvar Gazetesi
Haber/Güncel
Mesaj Tahtası
Foto Galeri
iletişim
Şavşat ve Şavşatlılar Rehberi
Şavşat ve Turizm
Şavşat ve Medya

Bugün
22 Ocak 2020 08:17

Son 25 Üye

Osman Dündar

ENİS KUMAŞ

TURHAN TÜREMEN

Ramazan Yıldırım

Tekin Acı

Seyfettin Özışık

Yaşar Temur

Nuran Aydın

Kadir Yalciner

Şenol Boz

Erdem Altun

Onur Geçkin

Zeki Ekinci

Selçuk Özgür

Mehmet Çiçek

Şeyma Dede

Naim Gümüş

Özbay Demir

Gizem Yazar

Nurbay Demir

ibrahim Büyük

Gökhan Durmuş

Nurbay Gül

Erkan Yılmaz

Nehir Kübra Avcı


Suloban

MESAJ TAHTASI Sayfamıza Hoşgeldiniz...

Şavşat.Com Web Ekibi olarak mesajları ile sitemize katılan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Sitemize mesaj göndermek isteyenlerin yapması gereken sadece üye olmalarıdır. Üye Ol linki ile üye olarak üye girişi yapıp mesaj tahtası sayfasındaki "Yeni Mesaj Ekle" linkini kullanarak mesajlarınızı bu sayfaya ekleyebilirsiniz.

2003-03-20

Herkese merhaba,

Bu siteyi yeni keşfettiğim için kendime biraz kızdım...Ancak diğer taraftan, hiçbiryerde benzeri olmayan bu doğa harikası şehrimizin bu şekilde herkese tanıtılması beni çok mutlu etti. Benim gibi gurbette uzun süre kalanlar bilirler.Artvin’den uzak kalmak, yarinden uzak kalmak gibidir. Ne yapıp edip sonunda ona kavuşmak istersin.Bu siteyi hazırlarken emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hiç doyamadığım, kalbimin en güzel köşesinde yaşattığım Yusufeli’nin yaylalarına gittiğim ilk fırsatta ben de güzel fotoğraflar çekip sitenize göndermek istiyorum.
Umarım beğenip sitenize koyarsınız...Herkese sevgiler.... 19.03.2002

Mütercim-Tercüman
Dışişleri Bakanlığı
Ankara

Aysun Ünalmış

2003-04-20

MERHABA

ben bursa yıldırım ilçesinden yavuz sancar sitenizi bir kaç aydır takip ediyorum burada hemşerilerimizin kurmakta oldukları yeni bir artvin şavşatlılar derneği, var olma çabasındadır. çok yakında hizmete başlayacak olan derneğimize sitenizde biraz yer verirseniz bize büyük iyilik etmiş olursunuz henüz bina hazırlıklarımız ve toplantılarımız yeni yeni düzene girmektedir küçük bir duyuru yaparsanız size çok minnettar kalacağımı bilmenizi isterim teşekkür ederim

Yavuz Sancar

2003-12-24

merhaba,

Ben Pınarlı köyünden Atilla Güvercin bu siteye emek harcayanlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Atilla GÜVERCİN

2003-01-08

selam,

Şavşat da doğup,gerek yurt içinde gerek yurtdışında hangi vesile ile olursa olsun yaşayan hemşerilerime sesleniyorum. Şavşat bir ekoldür, eğitim,müzik,halk oyunları,yöresel yemekler, adetler, tevazu v.b gibi özelliklerin hepsi Şavşatlının karakterine yansımıştır. Bundan dolayı hepsi birbirini çok içten sever.Birbirine gönülden bağlıdır. Duygusaldırlar. Bunun en büyük delili her yıl Şavşat Sahara Festivalinde ki görüntüyle gerçekleşmektedir. Ancak sevgili hemşerilerimden bir ricam vardır.Şavşatlı olup ta hangi köylü olursa olsun ülkemin ve dünyanın neresinde bulunursa bulunsun. Şu sayacağım işler için gönüllü bir dernek kurulsun. 1-Şavşat ve köylerin de betonarma evlerin yapılmaması için prensip kararı alınsın. 2-Şavşat ve köylerinde ormanların kesilmemesi için prensip kararı alınsın. 3-Şavşat oyunları kültür bakanlığı nezrinde uluslararası halk oyunları yarışmasında ülkemizi temsil eden oyunlar arasında tescilli belge alınması için prensip kararı alınsın. 4-Artvin Şavşat arasındaki karayolunun vadiye bakan tarafının tümü, yüksek barikatlarla çevrilmesi ve yeteri kadar aydınlatılması için prensip kararı alınsın. 5-Uluslararası kongrelerin Şavşat'ta yapılması için Kültür Bakanlığınca Şavşat'a bir Kültür Merkezi yapılması için prensip kararı alınsın. 6-Hayvancılık cinsi geliştirilmesi için prensip kararı alınsın. Kemal KAYA Çamlıca Köyü (Çartulet) Şavşat/Artvin Edirne İl Özel İdare Müdürü

Kemal KAYA

2003-01-11

selam,

Bu sanal ortamda güzel Şavşat'ımızı bizlerle paylaşan saygıdeğer hemşerilere kucak dolusu selam. Tüm hemşerilerin yeni yılını kutlar sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim. Şavşat'ın Ilıca köyünden Öğretmen İdris Yalanız. İstanbul Beykoz Soğuksu İlköğretim Okulu Müdür Başyardımcısı İdris YALANIZ

İdris YALANIZ

2003-01-14

merhaba

Merhabalar, internette sörf yaparken tamamen tesadüfi olarak sitenizle karşılaştım. Ve bir Şavşatlı olarak neden daha önce siteyi keşfetmedim diye hayıflanmadım değil. Genel olarak sitenin içeriğini güzel ve bilgi bakımından doyurucu nitelikte buldum. Emeği geçen herkese teşekkürler, saygılarımla.

Sibel BİLİR

2003-01-18

Selam ben Erkan Kuri.

Uludağ Üniversitesi İşletme 4.sınıf öğrencisiyim. aynı zamanda özel sektörde Muhasebe Müdürlüğü yapıyorum, Daha yaşım 22 ama biraz büyük işler galiba. Artvinlilere de bu yakışmaz mı? kalın sağlıcakla.

Erkan KURİ

2003-01-20

Değerli hemşerilerim,

ben 25 senedir Anakarada yaşayan,Yusufeli ilçesi Öğdem nahiyesi, Kömürlü köyündenim. Siteniz için sizleri kutluyor ve başarılar diliyorum.

Ali ATICI

2003-01-22

Merhaba,

Adım Nursal Kaya Erzurum 2 Nolu Katma Bütçeli İdareler Saymanlığında Muhasebe Şefi olarak görev yapmaktayım. Sitenizi uzun bir zamandan beri arada sırada ziyaret etmekteyim. Bu sitenin yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ben Şavşat'ın Çamlıca Köyündenim. Belki bir gün köyümle ilgili resim ve tanıtıcı yazı gönderebilirim. Ziyaret edip okuyan herkese sevgiler selamlar.

Nursal KAYA

2003-01-26

Değerli Şavşatlılar

siteyi devamlı olarak takip eden bir Şavşatlı olarak tüm emeği geçenlere ve tüm Şavşat com ziyaretçilerine selam ve sevgilerimi gönderiyorum. "Günün doğuşuyla yenilenmiş düşlerimizle başlayan yıl da gözümüze ışık yüzümüze renk, cebimize para uğraşımız barıştan yana olsun. Yarın dünden canlı önceki günden daha diri olsun. Beynimizi hack ettirmeden rakıyı köküne kadar içelim. hayatı dibine kadar yaşayalım. No sömürü. No şeriat. FORZA ÖZGÜRLÜK. Özkan GÖKBAYRAK Kayadibi Köyü

Özkan GÖKBAYRAK

2003-01-28

Merhabalar,

Ben Ali Dikdere. Sizden ricam, ilkokul öğretmenim Abdullah Şimşek’e (telefonu veya adresine) bana yardımcı olmanız. 1970-1974 arasında Tokat’ın Artova ilçesine bağlı Sekücek Köyü’nde öğretmenimdi. Ayrıca çok iyi bir insandı.
Öğretmenimin Artvinli olduğunu biliyorum. Fakat ilçesi veya köyünü hatırlamıyorum. Tanıyan kişilerin e-mail adresime bilgi atmalarını rica ederim. Saygılarımla.

Ali DİKDERE

2003-01-29

Selamlar,

Siteniz vasıtasıyla bir arkadaşımı arıyorum. Nahit Gümüş adında ve Şavşatlı. 1976 yılında Çorum Öğretmen Lisesi'nden beraber mezun olduk. Öğretmen olduğunu tahmin ediyorum. 1957/1958 doğumlu olabilir. Bu özelliklere uyan ve tanıyan kişilerin e-mail adresime bilgi atmalarını rica ediyorum.
Hollanda'dan tüm Şavşat'a ve Türkiye'ye kucak dolusu selamlar.

Zayim Cemal Altay

2003-01-29

merhabalar,

Tüm Artvin ve Şavşatlıların Kurban Bayramını Kutlar Sağlık ve Mutluluklar dilerim.

Mevlüt ÇELİK

2003-02-03

Merhabalar

bütün Şavşat'ın ve gurbette olan Şavşatlı hemşerilerimin mübarek kurban bayramını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

Nurten DEMİR

2003-02-04

Sayın Şavşatlı hemşerilerim;

Önce sizlere kendimi tanıtayım, Ben 1959 savsat doğumlu, Meydancık-Tasköprü köyünden, 1974 yılından beri yurtdışında kendi çapında reklam sevmeyen,Turizm ile uğraşan is adamıyım. Türkiye'de İstanbul, Ankara, İzmir'de kendi yazıhanelerimizle yurtdışında bulunan Türk vatandaşlarımıza havacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Artvin Express otobüs isletmesinde 9. yıl Artvinli hemşerilerime hizmet verdim. Artvin ilimize ilk 3 adet maraton otobüslerini ben getirdim ve 1992 tarihinde Çorum ilinin Osmancık ilçesinde, 08-AN-861 Plakalı otobüsümüzün, 27 yolcu ölü vermesinden hizmetimize son verdik. Otobüsçülüğüm zamanında başka iş adamları gibi politika veya menfaat karşılığı çalışmadım. Garibanların ve cenaze taşıma ücretlerini almadan hizmet verdim. Bütün Artvinli hemşerilerime saygılarımla selamlar.
NOT. Bütün iş adamların sitenizi geliştirmeniz için destek vermeleri gerekir. Yakında görüşmek üzere.
ORIENT
Türkei Touristik GmbH
Lintforter Str.
AVIAS - RENTA CAR
Atatürk Hava limanı

Osman DURMUŞ

 
[1]

[Mesaj Tahtası]

[2005 Arşiv]

[2004 Arşiv]

[2003 Öncesi Seçme Mesaj]

Haberler

Duvar Gazetesi

Mesaj Tahtası

Foto Galeri

Kültür&Sanat

Ticari Rehberi

İçerik ve Yorumlarınızı üye girişi yaparak ekleyebilirsiniz ...

  

SAVSAT.COM un kayıtlı 6777 üyesi bulunmaktadır.

Öneri ve İstekleriniz | Çağrı | Katılım ve Katkı | Kullanım Şartları