Üye Girişi
Kullanıcı :
Şifre :
 
Şavşat.com'a Üye
Değil misiniz ?


Köşkidekiler

AnaSayfa
Kültür ve Sanat
Duvar Gazetesi
Haber/Güncel
Mesaj Tahtası
Foto Galeri
iletişim
Şavşat ve Şavşatlılar Rehberi
Şavşat ve Turizm
Şavşat ve Medya

Bugün
18 Nisan 2019 17:04

Son 25 Üye

Ramazan Yıldırım

Tekin Acı

Seyfettin Özışık

Yaşar Temur

Nuran Aydın

Kadir Yalciner

Şenol Boz

Erdem Altun

Onur Geçkin

Zeki Ekinci

Selçuk Özgür

Mehmet Çiçek

Şeyma Dede

Naim Gümüş

Özbay Demir

Gizem Yazar

Nurbay Demir

ibrahim Büyük

Gökhan Durmuş

Nurbay Gül

Erkan Yılmaz

Nehir Kübra Avcı

Selçuk Gündüz

Ali Osman Yıldız

Özgür Çelik


Soporo

Sitemizde yayınlanan tüm içerik veri sahiplerinin ve Şavşat.Com'un yasal sorumluluğu altındadır. Veri sahipleri yada savsat.com yöneticilerinden izinsiz yayınlanamaz.

Üyelik

Üyelik bilgilerini tam olarak doldurmayan kullanıcılarımızın üyelikleri iptal edilecektir. Üyelik işlemleriniz sırasında Kişisel Rehber'de yayın seçeneğini aktif yapmayı unutmayınız... Sitemize sadece üyeler ekleme yapabilir.

Üyelik işlemi doğrudan aktif hale gelir. Ama Siteye eklenen tüm data site yöneticileri tarafından kontrol sonrası aktif edilir. Kişisel resimlerinizi sadece Foto Galeri'ye ekleyiniz. Başlık ve içeriklere uygun malzemeler eklemelisiniz. Sitemizin ekleme özellikleri ile bize ulaştıracağınız formatımıza uygun içerik yayınlanacaktır.

Şifrenizi unuttursanız eğer Kullanıcı adı bölümüne kullanıcı adı girdikten sonra üyelik linkinin altındaki "şifremi unuttum" linki ile sistem vermiş olduğunuz e-mail otomatik geçici şifre gönderecektir.

Üyeliğin tamamen silinmesi, dondurulması tamamen Şavşat.Com Site yönetiminin tasarrufundadır. Kişi adlarının kötü kullanımı anlamına gelecek her türden kullanıcı adı site yönetiminin tasaruffu altındadır.

Ticari Rehber

Ticari Rehber Bir Yıllık Üyelik ücreti 100 milyon TL dir. (%18 KDV dahil değildir.) Bu ücreti havale yoluyla aşağıdaki banka hesap numaralarımıza göndermelisiniz. Bize ödemenize ilişkin dekont bilgilerini bir maille bildirmeniz yeterli olacaktır. Başvuru sırasında verilecek fatura adresi, vergi bilgilerine göre oluşturulacak olan faturanız posta yoluyla iletilecektir. Ödemesi yapılmayan üyelik başvuruları aktif olmayacaktır. 15 İş Günü sonunda veritabanından silinecektir. Basvurunuz Sitemiz Ekibi tarafından incelendikten sonra üyeliğiniz aktif olacaktır.

Banka Hesap Numaraları

Yapı Kredi Mecidiyeköy TL Hesap No: 1016265-1
Koç Bank Mecidiyeköy  TL Hesap No: 36976229

Mesaj Tahtası Kullanım Şartları

Mesaj tahtasında reklam içerikli mesajlar yayınlanmayacak. Site, Kuruluş, Ticari amaçlı reklamlar vb. tanıtımlar ilgili linkler altına kaydedilmeli. Sitemize uygun içerikte iseler bu linkleri aktif yaparız.

Site Linkleri Ekleme

Siteniz varsa "savsat medya" linki altındaki web siteleri linkini kullanmalısınız. Bu kısım Kişisel/Toplum amaçlı Web Sitelerine ayrılmıştır.  Firma ve Ticari amaçlı linkler Ticari Rehbere Eklenmek zorundadır.

Foto Galeriye Foto Ekleme

Kişisel resimlerinizi üye girişi sonrası foto galerideki ekleme linki ile ekleyin. Köylerdeki tüm kişisel içerikli resimler silinecektir. Resimlerinizi lütfen foto galeriden ekleyin.

Foto galeri ve diğer kısımlarda foto eklerken açıklama (ne zaman, nerede, kime ait) ve kişisel bilgilerinizi yazmalısınız.

Köylere Foto Ekleme

Köy bölümlerinde köyü tanıtacak resimleri ekleyin, kendinizi tanıtacak resimleri foto galeriye, kişisel albümlere ekleyin.

Yasal Sorumluluk

Yazı ve görsel içerikten yasal olarak imza sahibi kişiler sorumludur. Yazıların yasal sorumluluğu yazarlarını aittir.
 

info@savsat.com

"Yayın Organlarına" ulaşmak için ilgili linke tıklayınız.

Sanmari Ocakbaşı-Cafe Res ...

Lusnika Kafe ...

Kocaeli Çağdaş Kız Öğrenc ...

Yeşil Vadi Turistik Otel ...

Özel Uzman Öğretmenler M. ...

Mezsan Gıda ...

İkizler Otel ...

Çizgi Mimarlık ...

Boğaziçi Gıda ve Kafetery ...

Boğaziçi Gaz ...

Şavşat Tanıtım
Artvin İlçe ve Köyleri
Gazeteler
Dergiler
Kişisel
Radyolar
Televizyonlar
Ticari ve Kurumsal
Web Siteleri
   

SAVSAT.COM un kayıtlı 6774 üyesi bulunmaktadır.

Öneri ve İstekleriniz | Çağrı | Katılım ve Katkı | Kullanım Şartları