Cinal Mesaj Tahtası Taziye-Başsağlığı

Taziye-Başsağlığı

İlker Balcı

Başsağlıği

Köyümuzdan,Arkadaşım,can dostum Dincer KARHAHAN Allahin rahmetine kavuşmuştur, kendisine rahmet ailesine başsağlığı dilerim.

İlker Balcı

Başsağlığı.

Köyümüz sakınlerinden ,Değerlı Mustafa SÜNER’i kayıpettiğimizi öğrendim,Kendisine Allahtan rahmet ,Kederlı ailesine başsağlığı dilerm.
İlker Balcı

Geçmiş Olsun

Saffet ÇİFTÇİ, Ameliyat olduğunu bir vesile ile öğrendim, bütün samimiyetimle geçmiş olsun der yeniden eskisi gibi sağliklı günlere dönmeni dilerim, kendine iyi bak. Selamlar.
İdris Yalanız

Başsağlığı

Köyümüz halkından saygıdeğer Şakir KARAHAN Ankara’da vefat etmiştir. Yakınlarına başsağlığı dilerim. İdris YALANIZ
İlker Balcı

Başsağlığı

Köyümüzun emektarlarindan Şakir Karhan vefat etmiştir.Kendisine Allahtan rahmet, Kederli ailesine başsağlığı dilerim.
İdris Yalanız

Çınar Korkuttu

Köyümüz çınarlarından (85) Cafer ODABAŞ Ankara’da Çankaya Hastanesinde başarılı kalp amelyatı olmuştur. Kendisine acil şifalar diler, ailesine geçmiş olsun. Tüm cinallilar adına.

İdris YALANIZ
iyalaniz08@hotmail.com

Sait Balcı

Vefaat

21.03.2008 tarihinde ebediyete uğurladığımız, iyi kalpliliği ve çalışkanlığı ile örnek teşkil etmiş olan İsmail ÇİFTÇİ amcamız için Allahtan rahmet diliyor ve makamı cennet olsun.

Saffet Çiftçi

Baş sağlığı

Saygı değer emekli öğretmen sayın Yılmaz BALCI’nın Kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğini duydum, merhuma ALLAHTAN RAHMET Kederli ailesine baş sağlığı dilerim.

Saffet ÇİFTÇİ
İnegöl /BURSA

Temel Balcı

Başsağlığı

Saygı değer amcamoğlu emekli öğretmen sayın Yılmaz BALCI Kalp kırızı sonucuhayatını kaybetmiştir. mrehuma ALLAHTAN RAHMET Kederli ailesine baş sağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun. Temel BALCI
Güven Karagöz

Turgut Abimiz

Turgut abimiz ve ailesine allahtan sabır,kardeşimiz Muharreme cenabı ALLAH’tan rahmet diliyorum.
GÜVEN KARAGÖZ
BASAVRA
Sevim Geçkin

Başsağlığı

Köyümüzün önde gelen isimlerinden bir zamanlar muhtarlık yapmış olan ılıca köyü sakinlerinden sayın yusuf altun amca hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma allah tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Ruhu şad mekanı cennet olsun... Sevim sancar geçkin ılıca köyünden...
Sevim Geçkin

Çoraklı köyünden bir çam daha devrildi

çoraklı köyü altın su mahallesinde sayın ESMA GENÇ TEYZEMİZ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.merhuma ALLAH tan rahmet yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Sevim ve Ayfettin GEÇKİN
Sevim Geçkin

Acı Kaybımız

Ilıca köyü bir fidanını daha kaybetti. Köyümüz sakinlerinden. SEZGİN TOPÇUNUN vefatından dolayı üzgünüz. Ailesinin acılarını paylaşır, merhuma allahtan rahmet geride kalanlara sabır ve başsağılığı dileriz. Ruhu şad mekanı Cennet olsun..
Sevim Geçkin

Vefat ve Başsağlığı

ılıca köyünden sayın fevzi kaya amca hakkın rahmetine kavuşmuştur merhuma allah tan rahmet yakın larına taziyelerimizi iletir acılarını paylaşırız seyfettın sancarın kızı seviim sancar geçkin..
Sevim Geçkin

ılıca köyünden bir koca çam daha devrildi

ılıcaköyü ileri gelenlerinden eski muhtar sayın alisultan abinin annesi şehriban özkan hakkın rahmetine kavuştu merhuma allahtan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum ruhu şad olsun .. SEVİM SANCAR GEÇKİN MERHUM SEYFETTİN SANCARIN KIZIYIM KUBAVUR MAHALLESİNDEN...
Sevim Geçkin

Acı Kaybımız

Ilıca köyü sakinlerinden sayın Dinçer Karahan abinin vefatından dolayı üzgün olduğumu bildirir . Merhumun kendisine ALLAH tan ramet diler . Kederli ailesine taziyelerimi sunarım ruhu şad olsun.. ILICA KÖYÜNDEN MERHUM MOLLA SEFO AMCANIN KIZI SEVİM SANCAR GEÇKİN..
Sevim Geçkin

ılıca köyünden bir çam daha devrildi

Ilıca köyü sakinlerinden Tahsin SANCAR amcaya allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyor acılarını paylaştığımızı bildiriyorum. mekanı cennet olsun.. Sevim SANCAR GEÇKİN AYFETTİN GEÇKİN VE AİLESİ....
İdris Yalanız

Başsağlığı

Şavşat’ta elim trafik kazası sonucu, kayıp ettiğimiz Tuğba Büşra YOKUŞ’a Allahtan rahmet Kederli ailesine tüm sevenlere başsağlığı diliyorm. Zakaret.Yalanız ailesi
Baykan Yalduz

Ilıca Köyünün Acı Günü

YOLA DÖŞENEN MAYININ PATLAMASI SONUCU ŞEHİT DÜŞEN MUHARREM YALANIZIN AİLESİNE VE TÜM SEVENLERİNE ALLAHTAN SABIR DİLER YALDUZ AİLESİ OLARAK ACILARINI PAYLAŞARAK ŞEHİDİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN.
SAYGILARIMLA.
BAYKAN YALDUZ
Baykan Yalduz

Ilıca Köyünün Acısı

Ilıca köyünden Servet Kaya’nın eşi Şennur Kaya’nın annesinin Samsun’da vefat ettiğini duyduk. Yalduz ailesi olarak Kaya ailesinin acısını paylaşarak kederli ailesine ve tüm sevenlerine allahtan sabır Sultan teyzemize allahtan ramet, mekani cennet olsun.
Yalduz ailesi

Cinal Üye Listesi

A

B

C

D

E

F

G

H

İ

K

M

N

O

Ö

R

S

Ş

T

U

V

Z

Şavşat ve Köyleri