Haberler

7. Şavşat Köyler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası

Şavşat Kültür Turizm ve Dayanışma Derneğinin organize ettiği ve bu sene 7. si düzenlenen "7. Şavşat Köyler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası -  2013"  17 Şubat 2013 Pazar günü başlayacaktır.

Turnuvamıza bu sene 22 köy takımı katılacaktır. Katılan köyler ; Akdamla, Cevizli, Çayağzı, Çoraklı, Dutlu, Düzenli, Erikli, Ilıca, Karaköy, Kayadibi, Kirazlı, Kireçli, Kocabey, Koyunlu, Köprülü, Meşeli, Pınarlı, Savaşköy, Tepeköy, Veliköy, Yavuzköy, Yoncalı, köyleridir.

Turnuvamız toplam 9 hafta devam edecektir. Bu sürede  toplam 66 maç yapılacak ve 21 Nisan 2013 Pazar günü final maçı ile tamamlanacaktır.

Turnuvamızın açılışını yapacağımız 17 Şubat 2013 Pazar günü Açılış Töreni Çay TV den canlı yayınlanacaktır. 

Saat 12:00 – 13:30 saatleri arasındaki açılış töreninde konuşmaların ardından tüm sporcuların seyircilerimizin katılacağı ve halayların çekileceği bu görsel şölenimizde görsel ve yazılı basın tarafından da takip edileceğinden tüm Şavşatlı dostlarımızı bu etkinliğimizde görmekten mutluluk duyarız.

Canlı yayının ardından 13:30 dan itibaren maçlara devam edilecektir.

Gruplar

A Grubu
B Grubu
C Grubu
D Grubu
PINARLI
CEVİZLİ
ILICA
KOCABEY
KAYADİBİ
DüZENLİ
SAVAŞKÖY
KİRAZLI
DUTLU
KARAKÖY
VELİKÖY
ÇAYAĞZI
YONCALI
TEPEKÖY
KÖPRüLü
MEŞELİ
YAVUZKÖY
ÇORAKLI
KOYUNLU
KİREÇLİ
ERİKLİ
AKDAMLA
   

Turnuvamızın açılışı saat 12:00 – 13:30 saatleri arasında Çay TV den canlı yayınlanacaktır.

Canlı Yayın Programı;

7. ŞAVŞAT KÖYLER ARASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI İSTANBUL - 2013

17 ŞUBAT 2013 PAZAR

Açılış Programı

12:00 - Canlı Yayın Başlangıcı ( ÇAY TV)

Açılış Konuşmaları

12:30 -Turnuvamıza Katılan 22 köyün Futbolcu ve Yöneticilerinin tanıtımı

13:00 – Davul – Zurna, Akordiyon ve Tulum eşliğinde Halk Oyunları

13:30 –Maçların başlaması

13:30 – 17:30 – Grup Maçlarının Oynanması,

İlk haftanın Programı;

7. ŞAVŞAT KÖYLER ARASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI (2013) FİKSTüR
1.HAFTA
17 Şubat 2013 Pazar
GRUP
13:30 - 14:30 (BS)
PINARLI
&
ERİKLİ
A Grubu
13:30 - 14:30 (KS)
KAYADİBİ
&
YAVUZKÖY
A Grubu
14:30 - 15:30 (BS)
DUTLU
&
YONCALI
A Grubu
14:30 - 15:30 (KS)
CEVİZLİ
&
AKDAMLA
B Grubu
15:30 - 16:30 (BS)
KARAKÖY
&
TEPEKÖY
B Grubu
15:30 - 16:30 (KS)
DüZENLİ
&
ÇORAKLI
B Grubu
16:30 - 17:30 (BS)
SAVAŞKÖY
&
KOYUNLU
C Grubu
16:30 - 17:30 (KS)
VELİKÖY
&
KÖPRüLü
C Grubu
17:30 - 18:30 (BS)
ÇAYAĞZI
&
MEŞELİ
D Grubu
17:30 - 18:30 (KS)
KİRAZLI
&
KİREÇLİ
D Grubu
BAY
ILICA , KOCABEY
BS - Büyük Saha
       
KS - Küçük Saha
       

Turnuvamız maçlarının yapılacağı Adres;

Nihat Yuceur Spor Kompleksi : Bağlar Cad. Güven sok. Sefaköy, İstanbul, 34570; Telefon: 0 212 426 44 41

Organizasyon Komitesi;

Yasin Koca ( Çiftlik)
Ertan Ulu (Tepeköy)
Tümer Dede (Çoraklı)
Şenol Dursun (Çayağzı)
Öktem Aydın (Pınarlı)
Bedrettin Altun (Köprülü)
Ayhan Durmuş ( Savaşköy)

Turnuvamızı organize eden Şavşat Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Sinan Temiz ve Yönetim Kuruluna teşekkür eder, turnuvamızın amacının dostluk, kardeşlik ve dayanışma olduğunu hatırlatır, katılan köy takımlarına başarılar dileriz.

ORGANİZASYON KOMİTESİ

Bu İçerik 1647 Kez Görüntülendi

Dosya/Görseller

Artvinliler Hizmet Vakfı
Şavşat Derneği
Organizasyon Komitesi

Spot Haberler

Görüntülenen : 20 - Toplam : 48
Gidene de Gelmek Var

Gidene de Gelmek Var

İzo Usta Kitapçılarda

İzo Usta Kitapçılarda

Şavşat Gecesi

Şavşat Gecesi

Görüntülenen : 20 - Toplam : 48

Tüm Haberler