Zendeba Mesaj Tahtası Taziye-Başsağlığı

Taziye-Başsağlığı

İhsan Altun

Vefat

Köyümüz eşrafından ve benimde eniştem olan Mursel DURSUN, 3 temmuzu 4 temmuza bağlıyan mübarek regaip kandili gecesi, İst/şirinevlerdeki evinde ani bir rahatsızlık sonucu vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Hepimizin başı sağolsun..

Seni unutmuyacağız Mursel enişte...

Seyfettin Özışık

Başsağlığı.

ARPALI köyü gençlerinden içi pırıl pırıl sevgi dolu büyüğüne saygılı küçüğüne sevgili vatansever kardeşimiz Şinası Gümüş ;ü elim bir hastalık sonucu kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kardeşimize Allahtan Rahber yakınlarıa Rabbib sabrıcemil ihsan eyliye. Makamın cennet olsun Aziz kardeşim.
Önder Altun

Başsağlığı

Değerli Öğretmenim Yaşar YILMAZ’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı;Yine Değerli Öğretmenim Maksut DURMUŞ Öğretmenimin eşi Gülperi Yengeme de Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı,hayırlı ve sağlıklı yaşamlar temenni ediyorum.

Seyfettin Özışık

Baş Sağlığı

köyümüz savahil mahallesinden emekli öğretmen maksut durmuşun çok mühterem saygı değer hanımı gülperi durmuş hakkın rahmetine kavuşmuştur. merhumeye allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dilerim.14.04.2008.seyfettin özışık.
Ekrem Bülbül

Hilmi Amca

Arpalı köyü ahalisinden; halamın beyi Hilmi Koşar amcamızın rahmetli olduğunu bugün öğrendim. Hilmi Amcaya Allahtan rahmet, halamlara da bas sağlığı dilerim.

Zendeba Üye Listesi

A

B

C

E

F

G

H

İ

K

M

N

O

R

S

Ş

Y

Şavşat ve Köyleri