Garkilop Mesaj Tahtası

Tüm Mesajlar

Toplam : 211 - Görüntülenen: 20
Ensar Demir

Mikelet köyü kaplıcası

Ensar Demir - 22 Haziran 2012 - Genel Mesajlar
Bu yazacağım yazı sadece Zafer Yaşara dır. kaplıcadan bahsederken onun nerede olduğunu ve hangi köy sınırlarında olduğunu yazmamış senetten bahsetmiş koca bir yalan hadı olsa ne olur acaba kendileri gelip oradakı kaplıcaya sahıp çıkabilecek mi doğrusu bilmiyorum şavşata komsu illerin insanlarına sorsanız o kaplıca hangi köye ait olduğunu söylerler size. bu kadar kendinden emin olma. yazdıkların birleştirici değil ayrıştırıcıdır. onun için bir şey hakkında bilgi edinmeden yazma yazdıkların hepsi yalan bilmiyorum acaba neye dayanarak yazdığını.
İkram Aci

Serkan Acı Tanışalım

İkram Aci - 1 Mayıs 2010 - Genel Mesajlar
Serkan acı senle tanışalım mı ben ikram amcan şavşat telden bağlanamıyor selam
Şükran Yılmazlar

Babalar Günü

Çoraklı köyünün saygıdeğer babaları , sizlerin ve tüm babalarımızın babalar gününü kutlar saygı ile ellerinizden öperim.
Saffet Yaşar

İnegöl Çoraklıspor yarı finalde

Saffet Yaşar - 7 Haziran 2009 - Genel Mesajlar

İnegöl Şavşatlılar derneğinin düzenlediği bu yıl 3.sü yapılan turnuvada dün oynanan turnuvanın en güçlü takımlarından İmerhevin ekibi Kulüp 08 ile karşılaşan Çoraklıspor 3-1 galip gelerek yarı finale yükseldi.

Şükran Yılmazlar

Mutlu Yıllar

Tüm Çoraklı’ların yeni yılını kutlar , sağlık ve huzur dolu günler dilerim.Mutlu yıllar.
Şükran Yılmazlar

Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...İyi bayramlar.
Suat Süküt

Bayram Mesajı

Suat Süküt - 1 Aralık 2008 - Kutlama-Bayram
Türkiye`nın dört bir yanındaki tüm çoraklı köyü halkının yaklaşan kurban bayramını kutlarım. SUAT SÜKÜT KOCAELİ
Şükran Yılmazlar

Bayramınız Kutlu Olsun

Çoraklıda ve gurbette bulunan tüm dost ve akrabalarımın Ramazan Bayramı kutlu olsun. Barış ve huzur dolu nice bayramlar hepimizin olsun.
Şükran Yılmazlar

Anlamsız Kavga

TÜM DÜNYA İÇİN SEVGİ, BARIŞ VE KARDEŞLİK İÇİNDE YAŞAMA ÇAĞRISI YAPARKEN BAZI KİŞİLERİN ÇIKIPTA O KÖY BU KÖY KAVGASI YAPMASI ÇOK SAÇMA. KİMSENİN BÖYLE BİR HAKKIDA OLDUĞUNU SANMIYORUM. AMACIMIZ İNSANLIK ADINA BİR ŞEYLER ÜRETMEK OLMALI, BOŞ LAFLARLA GEÇİRİLECEK KADARDA ZAMANIMIZ YOK.
Şükran Yılmazlar

Futbol Turnuvası

Çoraklı köyü futbolcularına pazar günü başlayacak olan turnuvada başarılar diliyorum.
Nihat Yazar

Yeni Yıl

Nihat Yazar - 31 Aralık 2007 - Kutlama-Bayram
Bu son dönemlerde barış kardeşlik ve sevgiyi çok özlediğimiz ülkemizde 2008yılının herkese özlenen bir ülke olması dileği ile sağlık ve mutluluklar dilerim. Nihat YAZAR
Şükran Yılmazlar

Yeni Yıl

Yeni bir yıl, umut demek ,sağlık demek, huzur demek.Gelen yeni yılda herkesin gönlündeki güzelliklerin gerçekleşmsi dileği ile ... Tüm insanlık adına huzur ve sağlık dolu bir yıl geçirmek temennisiyle Çoraklılı dostların yeni yılı kutlu olsun.Selam ve saygılarımı sunarım.
Cemalettin Duman

Yeni Yıl

Cemalettin Duman - 30 Aralık 2007 - Genel Mesajlar

DEĞERLİ ÇORAKLI KÖYÜ VE ŞAVŞATLI DOSTLARIMIN YENİ YILINI KUTLAR BAŞARI DOLU. SAĞLIKLI VE HUZURLU NİCE YILLARA DİLERİM. UMARIM 2008 YILI KÖYÜMÜZE VE DOSTLARIMIZA UĞURLU BEREKETLİ Bİ YIL OLUR.

BÜTÜN HEMŞERİLERİMİZE SAYGI VE SELAMLARIMI SUNUYORUM ALLAHA EMANETOLUN.

CEMALETTİN DUMAN

Nurbay Dede

Değerli Çoraklı Köylüler,

Nurbay Dede - 22 Aralık 2007 - Etkinlik-Davet
Bizler ağaç dallarında tomurcuk açan. Sonra yeşeren ve rüzgara tahammül edemeyerek çevreye saçan yapraklar gibi gurbete savrulmuş,  yaşamın öncü duraklarında parçalanmamak için hedefimize varacak fertleriz. Ama hedefe varmada solmaya başlasak da, parçalanmadan bütünlüğümüzü muhafaza etmek durumuyla, çevresiyle el ele, yüz yüze mücadelenin eşiğinde varlığını sürdürenleriz. Bu varlık insanları sevme varlığıdır, yaşamın devamlılığındaki direnmedir.
Şunu çok iyi biliyoruz ki; büyükleri saymak, küçüklerimizi sevmek asli görevlerimizdendir. Bu görevlerin yerine getirilmesi, görev hedefindeki kaynakların tanınması ile oluşacaktır. Bu tanıma, anavatandan ayrılarak, yaşam için geldiğimiz büyük şehirlerin kesif işleyişinde belirli aralıklarla da olsa; bir araya gelmekle mümkün olduğu bilinen bir gerçektir.
Bunun için siz değerli köylülerimiz, sevinç ve mutluluklarımızın paylaşımcıları olarak hepimiz; bayramlarda, düzenlenen özel günlerde, düğünlerde bir araya gelme ihtiyacı hissediyorsanız,  Evet ! Birlikteliğe ihtiyacımız vardır. En azından aynı yörenin havasını teneffüs etmiş, suyunu içmiş, yöre kültürünü taşımış birileri olarak “Bizler birer bütünüz." Diyelim.  Bu bütünlüğümüzü bir arada coşarak, selamlaşarak, tokalaşarak, tebessümle yüzlerle mutlulukları paylaşarak, kahkaha atarak, özlem çığlıkları ile haykırarak kutlayalım.    "Hayır! Buna gerek yok." Diyebiliyorsanız da, düşüncelerinizi belirtmeyi borç bilerek açıklamadan vazgeçmeyiniz.
Gençler, geleceğe örnek teşkil edecek değerlerde bir araya gelelim, tanışalım, özgür düşünceli, paylaşımcı benliklerimizi yapacaklarımızla özdeşleştirelim, daha çok bir arada olmanın yollarını bulalım. Bireyler olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirelim. Sorumluları, gerektiğinde eleştirelim.
21 Aralık 2007 Günü Akdeniz Düğün Salonunda tekrar bir arada olmak hepimizi mutlu ettiğini katılımcıların gözlerinden, yüzlerdeki gülümsemelerden okunduğu bir gerçeği ile, yapılanların eliştirilmesi, yapılacaklardaki hataların azalacağı, daha iyilerin yapılacağı hareketle, düşüncelerimizi de paylaşma dileğiyle;
İyi niyet, sevgi, hoşgörü ve birliktelik özelliklerinizden dolayı bayramlaşma toplantısının düzenlenmesinde emeği geçenlere, katılımcılara, katılmak isteyipde çeşitli nedenlerle aramızda bulunmayan ama gönülleri bizlerle olan Tüm Çoraklı Köylülere,  teşekkür eder, gönlünüzce olması gerekenlerin gerçekleşmesi dileğiyle tekrar bayramınızı  kutlar en derin sevgi ve saygılarımla sağlıklar dilerim. 21.12.2007
Nurbay DEDE
Nurbay Dede

Kurban Bayramı

Nurbay Dede - 20 Aralık 2007 - Kutlama-Bayram
Değerli Köylülerim, Kurban bayramınızı kutlar, sevgi, saygı, hoşgörülü hice bayramlar, sağlıklı yıllar dilerim.
Şükran Yılmazlar

Bayram

Çoraklı köyü sakinlerinin ve gurbetteki tüm Çoraklıların Kurban Bayramını kutlar sağlık ve huzur dolu nice bayramlar dilerim.
Şükran Yılmazlar

Öğretmenler Günü

Çoraklı köyünün yetiştirmiş olduğu tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlarım. Selam ve saygılarımla...
Nihat Yazar

Kutlu Olsun

Nihat Yazar - 23 Kasım 2007 - Kutlama-Bayram
24 Kasım öğretmenler gününü kutluyor özellikle köyümüzden çıkmış emeğini insan eğitimi için kullanmış öğretmenlerimin önlerinde saygıyla eğilir daha nice yıllara der saygı ve sevgilerimi sunarım. Nihat YAZAR iRTİBAT; nihatyazar@mynet.com 0 478 211 55 35 iş 0 533 496 15 96 cep
Görüntülenen : 20 - Toplam : 211

Garkilop Üye Listesi

A

B

C

D

E

F

G

H

İ

K

O

Ö

S

T

U

V

Y

Z

Şavşat ve Köyleri