Morğel Mesaj Tahtası

Tüm Mesajlar

Toplam : 21 - Görüntülenen: 20
Mustafa Dede

Baş sağlığı

Köyümüz büyüklerinden Hamdi ALTUN Hakkı rahmetine kavuşmuştur.Kendisine ALLAH’tan rahmet geride kalanlarına başsağlı dileklerimle ALLAH taksiratını cennet eylesin.

Mustafa Dede

Hayırlı Bayramlar

Mustafa Dede - 6 Aralık 2008 - Kutlama-Bayram

Tüm Morğelliların mübarek Kurban Bayramlarını kutlar hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ederim.

 

Umut Altun

SELAM TÜM MORĞELLİLARA

Umut Altun - 25 Eylül 2006 - Genel Mesajlar

MORĞELİ ANIMSAYAN TÜM KÖYLİLARIMA. ŞÖYLE Bİ BAKIYORUMDA TC’DE GEZDİYİMİZ, GÖRDÜYÜMÜZ YERLERE VE DUYDUKLARIMIZA DAYANARAK ŞU ANLAMI ÇIKARIYORUM. ARTVİN’Lİ OLMAK Bİ AYRICALIK, ARTVİNDE ŞAVŞAT’LI OLMAK Bİ AYRICALIK, ŞAVŞAT’TADA MORĞEL’Lİ OLMAK Bİ AYRICALIKTIR. MORĞEL İÇİN BENDE VARIM DİYORUM VE BÜTÜN KÖYLÜLERİMİ KÖYÜMÜZ İÇİN BİRAZ DAHA DUYARLI OLMAYA ÇAĞIRIYORUM.

(Durmuş oğlu Umut ALTUN Kurudere Köyü cami mehlesi-1980)

Yaşar Başar

Selam Kurudereliler.

Yaşar Başar - 24 Eylül 2006 - Genel Mesajlar
21 Eylül 2006 da Kurudere Akaltun sülalesine bir erkek daha katılmıştır. Vatana, millete ve tüm sülalesine hayırlı evlat olmasını dilerim. Sn.Ulaş (Rahmetli Rahmi Bey’in oğlu)Ve Buket Akaltun’un bir oğulları olmuştur. Allah analı-Babalı büyütsün diyor. mutluluklarını paylaşıyoruz. Sn Ayten Akaltun Hanfendiye ve Abdullah bey-Sülbiye hanıma da gözü aydın diyoruz. Tibetten Yaşar Başar ailesi (Kızımız tarafından Manevi Dedesi oluyorum)
Kurtuluş Keskin

Merhaba Köylülerim

Kurtuluş Keskin - 5 Ağustos 2006 - Genel Mesajlar

Ben şavşat kurudere köylü rahmetli mazlum keskinin torunuyum şunu demek istiyorum dedem kurudere köyünde tek insandı hatta bilenler varsa daha iyi anlarlar şavşatta dedemin üzerine insan yoktu mekanı cennet toprağı bol olsun dedem rahmetli oldu ama halen gine anıılarıyla yaşatmaktayız ayrıca şunu söylemek istiyorum dedemin eski zamanlarında kendine ayit fıkraları varmış ancak onları bulmak biraz zor eğeer içinizde bilen varsaa sitemizde yayınlamalarını rica ediyorum

Ulaş Akaltun

Haklısın Tayfun Abi

Ulaş Akaltun - 11 Temmuz 2006 - Genel Mesajlar

HAKLISIN TAYFUN ABİ BEN BU ORTAMI YENİ KEŞFETTİM AMA BUNDAN SONRA DA HEP BURDAYIM.

ULAŞ AKALTUN

Ulaş Akaltun

Morğelliler Selam

Ulaş Akaltun - 11 Temmuz 2006 - Genel Mesajlar

TÜM MORĞEL’LİLER SELAM SİZLERLE SANAL ORTAMDA GÖRÜŞMEK BİLE KENDİMİ MORĞEL’DE HİSSETMEME YETİYOR UMARIM YAKIN ZAMANDA SİZLERLE GÜZEL BİR ORTAMDA KARŞILAŞIRIZ. SAYGI VE SEVGİLERİMLE.

ULAŞ AKALTUN

Tayfun Altun

Morğelliler Resimlerinizi Bekliyorum

Tayfun Altun - 5 Temmuz 2006 - Genel Mesajlar

Sayın Morğelliler bütün köylerin resimlerine bakıyorm ve kendime soruyorum hiç morğelde yaşamış insan yokmu neden hep olduğu gibi duyarsız davranıldığını anlamış değilim ben bu konulara savsat,com a verilerimizi uluştıralım en azından oralardan varlığımızı gösterelim ne dersiniz.

Tayfun Altun

Tanju Kayaoğlu

İnsanın içinin acıdığı zamanlar

İnsanın içinin acıdığı zamanlar vardır! durup şöyle bir bakarsınız etrafınıza zamanın gürültüsü içinde herkes herşey birşeyler yapma mücadelesi çinddeyken siz ne yapıyosunuzdur diye?

evet biz ne yapıyoruz?biz"morğelliler"!!!!!!!

gecen mesajımda bişeyler yapalım diye cığlık atmıştım ama sanırım sesim yankılanmadan kaybolup gitti...

belki sen bişeyler yapta öncü oldiye beklenildiz ah! keşke köyüme dair güzel fotoğraflar olsada koysam siteye! yada uzunca bi zaman kalmış olsamda anılarımı paylaşsam yada ordaki insanlari ansam bu sayfalarda!!!ama hatırladıklarım o kadar az şeyler ki; sasopalardan yayan yürürken yol boyunu mi anlatsam yada düz dağa cığtuğumizda mamanelislilara kızmamizi mi...

bilememdim?????

 

Tanju Kayaoğlu

Köyümüzün Hakkını Verelim

BU MUDUR?
GÜZEL KÖYÜMÜZÜN HAKKI BU MUDUR ?
UNUTULMUŞLUĞU BU KADAR MI AYYUKA CIKTI?
HEMEN HEMEN HERGÜN SİTEYE GİRİP BAKIYORUM
KÖYÜMÜZ ADINA YENİLİK VARMI DİYE AMA MALESEF!
KÖYÜN MUHTARINDAN GÜZEL Bİ RESİM KONMASI İSTENMİŞ?!! MUHTARIN AKLINA GELİR Mİ RESİM GÖNDERMEK YADA YAZI YAZMAK!!!!!!
BAKIN DİĞER KÖYLERİN GURBETTE YAŞAYANLARINA HER BİRİ DİLİNİN DÖNDÜGÜ KADAR BİŞEYLER YAZMIŞ EKLEMİŞ!
BİZ NEYİ BEKLİYORUZ ???
HADİ BİRAZ GAYRET!

Volkan Yılmaz

Calacalata Dönmenin Hesapları

Toprağında, suyunda bereket fışkıran Morğel / Calacalat. Sen bunu haketmedin, terkedilmeyi haketmedin. Acımasızca seni terkedenler bilki şimdi sana, kucağına geri dönmenin hesaplarını yapıyorlar. Ama bilmiyorlarki hiç birşeyin eskisi gibi güzel olamıycağını. Affet bizi Calacalat..

Esen Keskin

O Köy Bizim Köyümüzdür

Esen Keskin - 14 Aralık 2005 - Genel Mesajlar

Orda bir köy var uzakta.. Gitmesek de görmesek de o köy bizim köyümüzdür. Bir gün geleceğiz. Şeker elmasından kabak kestanesinden pantasına mısırı patatesi dutu kirazı hep aklımda.. Deresi değirmeni ormanı.. Muhtarını tanımıyorum, ama ne güzellikler var, resmedilecek..

Önder Seçkin

Kurudere Muhtarına Not

Önder Seçkin - 14 Aralık 2005 - Genel Mesajlar
sayın muhtar kurudere köyu bu kadar kötü görüntüyle sergilenemez köyün resmini guzel cekip burda yayınlarsanız memnun olurum....

Önder Seçkin.
Görüntülenen : 20 - Toplam : 21

Morğel Üye Listesi

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

i

K

M

N

O

Ö

P

R

S

T

U

Ü

Y

Z

Şavşat ve Köyleri