Diyoban - Meydancık Köy Ana Sayfa

Diyoban Etiketli Görseller

Görüntülenen Görsel : 20 - Toplam Görsel : 31

Köyden bir görünüş

İsmail Urhan
21 Mayıs 2008

Meydancık

Mustafa Yerli
3 Şubat 2008

Yayla

İsmail Urhan
23 Kasım 2007

Meydancık

Mustafa Yerli
10 Eylül 2007

Meydancık

Mustafa Yerli
10 Eylül 2007

Memleket Yolu

İsmail Urhan
16 Haziran 2007

Meydancik tan bir görünüm

İsmail Urhan
16 Haziran 2007

Zeketin Düzü .Köyde cobanlik yapan kislalara giden her kumaSetlinin anilari vare bu güzel cennet köSesinde. Simdilerde daha sessiz sedasiz durup o eski günlerini yad edergibidir.Resmi ceken’in kim oldugu bilinmiyor.

İsmail Urhan
13 Nisan 2007

Meydancik Yaylasi. Bu Resmi Fehmi Urhan Cekmiştir.

İsmail Urhan
21 Şubat 2007

Minyatür öküz arabasi. Aslina uygun yapilmistir.

İsmail Urhan
20 Şubat 2007

meydancik merkez

İsmail Urhan
17 Şubat 2007

Kumaset mahallesi

İsmail Urhan
10 Şubat 2007

Meydanciktan Bir Görünüş

İsmail Urhan
26 Ocak 2007

Köyümüzün Cennet Köşelerinden Zincala Mevkii

İsmail Urhan
26 Ocak 2007

Meydancık Temmuz 2005

İsmail Urhan
10 Ağustos 2006

Kumaşet / Temmuz 2005

İsmail Urhan
2 Mayıs 2006

Meydancık

Mustafa Yerli
2 Şubat 2006

Meydancık

Mustafa Yerli
2 Şubat 2006

Meydancık

Mustafa Yerli
6 Mart 2005

Meydancık

Mustafa Yerli
26 Eylül 2004
Görüntülenen Görsel : 20 - Toplam Görsel : 31

Diyoban Etiketli Köy Galerileri

İsmail Urhan

İsmail Urhan

22 Nisan 2006
İsmail Urhan
Ceyhun Çelik

Ceyhun Çelik

9 Şubat 2006
Ceyhun Çelik
Meydancık

Meydancık

25 Eylül 2004
Mustafa Yerli

Diyoban Mesaj Tahtası

Oktay Dinçer

Özlem

Oktay Dinçer - 5 Temmuz 2011 - Genel Mesajlar

Selam herkese buralarda doğmadım buralarda yaşamadım annem ve babamda aynı şekilde buralarda doğup büyümediler ama dedemin dedesi buralardan Malatya Doğanşehir’e göç etmişler, o yüzden de halen bize burda macirli diyorlar.Biz oraları çoook merak ediyoruz ve inanması güç ama çok büyük özlem duyuyoruz. Bir gün muhakkak ALLAH nasip ederse geleceğiz oralara. Çok tatlı çok süper yerler olduğu her halinden belli birgün yolunuz Malatya Doğanşehire düşerse beklerim hemşerilerim.

Mustafa Yerli

Bilgilendirme

Mustafa Yerli - 28 Haziran 2008 - Genel Mesajlar

meydancık merkezde güzel işler yapılıyor. sevgili iş adamlarımız Aslan Sevim, Esen Yağcı ve İsmail Dede kendi bölgelerine bir sosyal tesis yaptırıyorlar. Kendilerine hayırlı işlerinde rabbim yar ve yardımcıları olsun. yine hemşehrilerimizin katkıları ile Meydancık merkez camiinin minaresi yenilendi. İki şerefeli olan minare camimize ve beldemize iyibir değer kattı. Obniyetin Mehmet amcada camimizin altında bulunan boş alanda cemaatin dinlenme yeri ve çok önem arzeden Mork yapımına ailece katkı sağlıyorlar. rabbim yar ve yardımcıları olsun. meydancığımızı sevelim, gidelim, sahip çıkalım, en önemliside çocuklarımıza sevdirelim. köyü olmayan birçok insan tanıyoruz hepsinin tek söylediği şey köyünüze sahip çıkın demeleri. KALBİNİZİN SAHİBİNE EMANET OLUN www.mustafayerli.com

Gülizar Urhan

Meydancığı çok seviyorum

Gülizar Urhan - 28 Nisan 2006 - Genel Mesajlar

meydancığı çok seviyorum. ben meydancığın kumaşet mahallesindenim. bursada oturuyorum ama her yazın köyüme gidiyorum. heleki satave festivalini hiç kaçırmıyorum. bizim oralar cennet. gülizar.

Çiğdem Kılıç

Tüm Meydancıklılara selamlar

Öncelikle neden bu insanlar bukadar ilgisiz anlamıyorum. bi yorum eklemek bu kadar zor mu onuda anlamış değilim. ben samsunda okuyorum ve hemen hergün bu siteyi ziyaret ediyorum ancak sürekli aynı şeyler hiç değişen birşey yok. köyümü ve meydancığı, meydancığın insanlarınıda çok seviyorum. birgün gelecek meydancık için çok güzel şeyler yapıcam. o güzelim yerler unutulmayı hak etmiyor. unutanlarıda şiddetle kınıyorum. Veliköy kendine ait bi site oluşturmuş, meydancığın sitesi bile yok. buda ne kadar ilgisiz olduğumuzu göstermekte. herkese selamlar saygılar. lütfen biraz ilgiiiiii!

İsmail Dede

Selam tüm şavşatlı hemşerilerime ve meydancıklılara

İsmail Dede - 14 Aralık 2005 - Genel Mesajlar

ben izmitten ismail dede dünyada böyle güzel yaşanacak bir yer varmıdır acaba sanırım yoktur ama biz bu değere ne kadar önem veriyoruz köyümüzün ihtiyaçlarına sorunlarına ne kadar ilgi duyuyoruz memleketini köyünü seven herkese iş düşüyor herkes elini taşın altına koysun memleketimizin ileri gelenlerine sesleniyorum sizler neden memletinizin değerlerine ve halkına sahip çıkmıyorsunuz.

selamlar herkese...

İsmail Dede

Tüm şavşatlılara selam olsun

İsmail Dede - 14 Aralık 2005 - Genel Mesajlar

ben ismail dede izmitte oturuyorum ve her sene köyümü görmeye arkadaşları ve akrabaları ziyaret etmeye geliyorum köyümü çok seviyorum her ne kadar eski günlerinde olmasa bile ama bu birazda bizlerin eksikliği sanırm köyümüze yeteri kadar ilgilenmediğimiz için herkesten köyüne gelmesini ve köyümüzün eskisi gibi kalkınmasını istiyorum ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Erdinç Yılmaz

Köyümün daha fazla resmini görmek

Erdinç Yılmaz - 13 Aralık 2005 - Genel Mesajlar

Dedem, nenemi kaçırıp izini kaybettirmek için imerhevi terk etmiş ve tokatın niksar ilçesinin sorhun köyüne yerleşmiş daha sonra kardeşleri ve bir kısım akrabalarda peşinden derken orada sorhun köyü hep akraba ğısım yabancı yok. bir defa gittim. Babam öğretmen olarak nakli düzceye çıkmışve orda akrabalarımızı bulmuşve annemla evlenmiş, bizim kütüğümüz düzce fakat ben kendimi hep oldum olası artvinli olarak bilirim dilim varmıyorki harici söyleyeyim.ata diyarım vaz geçemiyorum,1981 imerheve geldilar anne ve babam akrabalarla buluştular bana daha nasip olmadı nasip olursa gidicem 1966 dan beri istanbulda ikamet ediyoruz burası insanı bağlıyor yaşam maddi olarakta zorluyor fakat yakın bir zamanda inşallah gidicem sanal olarakta acaba bir bağlantı kurmam mümkün olurmu bilemiyorum.Bu siteyi kurupta faaliyet veren herkese çok teşekkürler en azından yarı özlemimi gideriyorum. Köyümün daha fazla resmini görmem mümkün olurmu iletişim kuracağım bilgilere sahip olabilirmiyim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Diyoban Üye Listesi

A

B

D

E

F

G

H

K

M

N

O

Ö

R

S

Ş

T

Y

Z

Şavşat ve Köyleri