Mesaj-Tahtası Atanur Erdem

Tüm Mesajlar

Atanur Erdem

Kurban Bayrami

Basta benim Köyüm olan Kirecli Köyü Halkinin ve tüm islam aleminin Kurban Bayrami mübarek olsun.

Atanur Erdem

Servet Tekin (Mamat) Amca

Köyümüzün degerli büyüklerinden bizim Mahalleden (Ovacik-Sagegullar) Servet Tekin (Mamat) Amca hakkin rahmetine kavusmustur. Merhuma Allahdan Rahmet, yakinlarina bas sagligi diliyorum.

http://www.facebook.com/photo.php?v=2302873464065

Atanur Erdem

Taziye ve Başsağlığı

Köyümüzün ileri gelenlerinden Yukarı Cami Mahallesinden Degerli Büyüyümüz Recep Akaltun Hakkin Rahmetine kavusmus. Recep Amcaya Allahtan Rahmet, kederli Ailesine ve yakinlarina başsagligi diliyorum. Allah sevenlerine sabirlar ihsan eylesin.

Atanur Erdem

Atanur Erdem

Kadir Gecesi

Atanur Erdem - 5 Eylül 2010 - Kutlama-Bayram

BÜTÜN ISLAM ALEMININ MÜBAREK KADIR GECESINI KUTLAR, BU GECENIN MÜSLÜMANLARA, TÜRK MILLETINE VE DE TÜM INSANLIGA HAYIRLARA VESILE OLMASINI YÜCE ALLAH"TAN DILERIM.

Atanur Erdem

Güney Afrikadan Selamlar

Atanur Erdem - 14 Şubat 2010 - Genel Mesajlar

07.02.2010 la 05.03.2010 arasi Güney Afrikadayim. Bu gün sicaklik yaklasik 30 Derece. Atlas ve Hint Okyanuslarinin birlestigi Kapstadt dan Türkiye de ve Almanya da su günlerde Üsüyen Hemsehrilerime kucak dolusu Selamlar.

Hosca kalin.

Atanur Erdem

Atanur Erdem

Ramazan Bayramı

Atanur Erdem - 20 Eylül 2009 - Kutlama-Bayram

Köylülerimin, Hemsehrilerimin ve de bütün ISLAM Aleminin Mübarek RAMAZAN BAYRAMI NI kutlar, Bayramin Insanliga Baris, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim. Diyari Gurbette Bayramlar Yurdumdaki gibi Ahenkli olmuyor, mesela cok sevdigim Dedem gibi AHIRETE göcen yakinlarimin Kabirlerini Ziyaret etmek, yasayan büyüklerimin Elini öpmek en cok arzuladigim Bayram Aktiviteleridir. Kiymetini bilin. Gurbetten SILAYA Selamlar, Sevgiler.

Atanur Erdem

Atanur Erdem

Tacettin İlhan Abinin Vefat Haberi

EVRENCİK İÖO. MÜDÜRÜ TACETTİN İLHAN’I KAYBETTİK.

12/06/2009 tarihinde rahatsızlanarak Vize Devlet Hastanesi ardından Kırklareli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Evrencik İlköğretim Müdürü Tacettin İLHAN yapılan kontrollerden sonra kalp rahatsızlığı tanısıyla Anju olması için İstanbula sevkedildi. 20/06/2009 tarihinde İstanbulda özel bir hastanede anju olan Tacettin İLHAN’ın kalbinde 3 damarın tıkalı olduğu tespit edildi ve 22 haziran pazartesi gününe kalp ameliyatı olması için randevu verildi. Bu süre zarfında kendisi yoğun bakıma alındı. 22 haziran günü öğle saatlerinde ameliyata giren Tacettin İLHAN yaklaşık 6 saat sonra ameliyattan çıktı. Doktoru başarılı bir ameliyat geçirdiğini ve dört saat sonra yoğun bakımda uyandırılacağını belirtti. Uyandırılma beklenirken kalbi tekrar duran İLHAN 2. ameliyata alındı fakat tüm müdahalelere rağmen malesef kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. 23 haziran salı günü 14:40 da 23 yıl çalıştığı Evrencik ilköğretim Okulunda resmi tören düzenlendi. Törene Vize Kaymakamı Savaş ÜNLÜ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun TAM, Vize Belediya Başkanı Selçuk Yılmaz başta olamak üzere Kırklareli ve ilçelerinden yüzlerce seveni katıldı. 24 haziran çarşamba günü ise Çorlu Garaj camiinde öğle kılınan cenaze namazının ardından yeni mezarlıkta ebediyete uğurlandı.

1952 Artvin Şavşat doğumlu olan Tacettin İLHAN çileli ve zor bir hayattan sonra öğretmen oldu. İlk,orta ve lise’yi öğretmen abisi Nizamettin İLHAN’ın yanında Türkiyenin değişik yerlerinde okudu.Ardından Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesini bitirdi. Kendi köyünden Hakime hanımla evlenen İLHAN’ın İnan ve Nihan adında 2 çocuğu oldu. İlk görevini Şanlıurfa’nın Birecik lisesinde yaptı.Yaklaşık 23 yıl öncede Köyümüze atandı. Everencik İlköğretim okulunda yüzlerce öğrenci yetiştirdi. Evrencik köyüne ve Evrencik İlköğretim okuluna büyük ve unutulmaz hizmetler yaptı. Kendisini ve yaptığı hizmetleri unutmayacağız. Kendisine Allahtan Rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanın Cennet Olsun Sayın Müdürümüz.

Atanur Erdem

Başsağlığı

Kireçli Köyümüzün yetiştirdiği Ögretmenlerimizden değerli Tacettin İlhan Abinin ani ölümü bizleri sonsuz Elem ve Kedere gark etmiştir. Merhuma Allah tan rahmet, kederli eşi Hakime abla başta olmak üzere Ziyafettin amcam ve tüm yakınlarına Başsağlığı diliyorum. Allah cümlesine sabır ve metanet versin. Tacettin Abinin ve de ondan kısa bir süre önce kaybettigimiz yeğeni Akın kardeşimin mekanları Cennet olsun. Umarım orda kavuşmuşlardır.

Atanur Erdem

Akın in Vefatı

Kirecli Köyümüzün Gurbetcilerinden Ziyafeddin Ilhan Amcanin büyük Oglu AKIN 11.04.2009 Tarihinde Almanyanin Wuppertal yakinlarinda gecirdigi elim bir Motorsiklet Kazasi sonucunda Hakkin Rahmetine kavusmustur. Sevgili Kardesim AKIN a Allahtan Rahmet, Kederli Ailesi, Gurbette ve de Türkiyedeki Yakinlarina Bassaglidi diliyorum. Allah SABIRLAR versin.

ATANUR ERDEM

Atanur Erdem

Başsağlığı

Sonbahar geldi Yaprak dökümü tüm hiziyla sürüyor. Köyümüzün ileri gelenlerinden Dedem Isababali Erdem Hakkin Rahmetine kavusmustur. Isabali Dedeme Allahtan Rahmet tüm Erdem Sülalesine bas sagligi diliyorum. Isabali Dedem öz Dedem Zihni Erdem in en kücük kardesiydi. Bu vesileyle öz Dedem Zihni, diger Kardesleri Ibrahim, Osman (Egitmen) ve de en Isabali Dedelerimin hepsine Allahtan rahmet diliyorum.