Mesaj-Tahtası Ekrem Bülbül

Tüm Mesajlar

Ekrem Bülbül

Benim İçin Ayri Bir Değeri Vardı

7.04.2008 saat gecenin 02, 33 ü türkiye saati ile 03,30 isden geldim söyle bir bakayim dedim ve de Gülperi yengenin aci haberini okudum. Öncelikle kendisine Allahdan rahmet dilerim. öyretmenim Maksut bey vede tüm aile yede bas sagligi dilerim . Gülperi yengem beni kucaginda savayilden köye evime dek tasimis mükemmel bir insandi. Benim icin onun deyeri cok ama cokdur su an gözü yasli olarak bunlari yaziyor gurbetin gurbetindeböylesine acilar duymak icimi yakiyor. Tekrar Allah rahmet etsin.

Nur icinde yat Gülperi Yenge...

Ekrem Bülbül

Başsağlığı

SAVSAT(SAVAS)KÖYÜNDEN OLUP SAKARYADA IKAMET EDEN ; BIRICIK TEYZEMIN ESI GÜZEL INSAN MUHTEREM NECMETTIN YAZAR 3.01.2008 TARIHINDE HAKKIN RAHMETINE KAVUSMUSTUR. ALLAH RAHMET EYLESIN , MEKANIN CENNET BAHCELERI OLSUN BÜYÜK INSAN
Ekrem Bülbül

Nice Bayramlar

TÜM HEMSERILERIMIN VE TÜRK HALKININ BAYRAMINI KUTLAR ; SAGLIK VE EENLIKLER DILERIM. EKREM BÜLBÜL
Ekrem Bülbül

Nur İçinde Yat

Kardeşim Aysenur Şahan’ın vefatini az önce sitenizden öğrendim. Kelimeler bogazima düğümleniyor, duygularimi ifade edemiyorum. Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun kardeşim. Abin Ekrem Bülbül
Ekrem Bülbül

Güzel Köyüm

SELAM ALEYKÜM; GÜZEL KÖYÜMÜN GÜZEL INSANLARI.

BURAYA COKDAN BERIDIR YAZMAYA CALISTIM ANCAK NE ZAMAN YAZMAYA CALIS SAM KELIMELERIN BITTIYI YERE GELIYORUM. SÖZCÜKLER BOGAZIMDA DÜYÜMLENIYOR . GÖZLERIM NEMLI OLARAK MESAJLARI OKUYOR , RESIMLERE BAKIYORUM. YILLAR OLDU GELEMEDIM , GÖREMEDIM, BAKALIM NE ZAMAN NASIP OLACAK?SIZLER BURAYA YAZANLAR RESIM GÖNDERENLER IYI KI VARSINIZ. NACI SAYMAZ NERELERDESIN? NAHIT NERELERDE? IYI KI ZENDABALIYIM IYI KI SAVSATLIYIM.

NACI BENIMLE IRTIBAT KURARSAN SEVINIRIM.

HERKESE SELAMLAR.

EKREM BÜLBÜL
ekrem_buelbuel@hotmail.de
ALMANYA

Ekrem Bülbül

Bayramınız Kutlu Olsun

HER BAYRAM GURBETTE BIR HÜZÜN YASARIM , UZUN ZAMAN OLMASINA RAGMEN BIR TÜRLÜ ALISAMADIM. BENIM ÜLKEMDE INSANLAR BAYRAMDA  BAYRAMI SICACIK DUYGULARLA  SAMIMI KUTLARLAR GIDIP GELMELER, BIR ARADA OLMA ,BERABER SOHBET ETMEK SEKLINDE GECERKEN GURBETTE BAYRAM HEP BURUK GECIYOR CÜNKÜ BURDA BAYRAM IKI SAATTE BITIYOR. AKSAMA DEK OTURUR DA BIR KAPI CALAN BEKLERSIN .AMA YOKTUR BELKI BIR IKI COCUK PARA TOPLAMAK ICIN KAPINI CALAR .

BENIM GÜZEL ÜLKEMIN GÜZEL INSANLARI SIZ LER COK GÜZEL KUTLAMALAR YAPIN INSANLARLA  BAGI KOPARMAYIN, ZIYARETLERDE BULUNUN HAL HATIR SORUN BAYRAMI BAYRAM GIBI KUTLAYIN. BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN, BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN. SAYGILAR VE SELAMLAR. EKREM  BÜLBÜL
Ekrem Bülbül

Çağlayan Köyüne

Ekrem Bülbül - 30 Eylül 2006 - Genel Mesajlar
SAVSATLI OLARAK COK BÜYÜK ÜZÜNTÜ DUYDUM. OLAYDA HAYATINI KAYBEDEN AHMET BÜLBÜL E ALLAHDAN RAHMET DILER KALANLARA BAS SAGLIGI DILERIM. CAGLAYAN KÖYÜNEDE GECMIS OLSUN, YARALAR KISA SÜREDE SARILIR HASAR GIDERILIR COK SÜKÜR HALA DUYARLI VE YARDIM SEVER INSANLARIMIZ MEVCUT. HELE MÜBAREK RAMAZAN AYINDAYIZ ANCAK BIR AN ÖNCE YARDIMLAR YAPILMALI KI YARALAR ERKEN SARILSIN. BIZ YURT DISINDAKILER IN YARDIMLARININ KISA SÜREDE YERINE ULASABILMESI ICIN DOĞRU BİR YÖNTEME İHTİYAÇ VAR.

UMARIM KISA SÜREDE BÜYÜK YARDIMLAR YAPILACAK O VATANDASLAR DAHA FAZLA ZOR DURUMLARDA KALMAYACAKLAR. BURDAN YURT DISINDAKI ARTVINLILEREDE SESLENIYORUM GÜN YARDIMLASMA DAYANISMA GÜNÜDÜR. HERKESE SELAMLAR. MUTLAKA BIR YANIT BEKLIYORUM TEMAS ICIN SITEYE MESAJ ATIN LÜTFEN...
Ekrem Bülbül

Insan Olmayi Öğrenemiyenler

Ekrem Bülbül - 19 Eylül 2006 - Genel Mesajlar
BAKIN INSAN OLMAYI ÖYRENEMIYENLER: SAVSATLI OLMAK DEMEK FAZILETLI INSAN OLMAKTIR.
SAVSATLI OLMAK HERKESI BACIN KARDESIN ABIN OLARAK GÖRMEKTIR.
SAVSATLI OLMAK YURDUN HER YERINDE SAYGINLIGINI KAZANMIS ÖRNEK VATANDAS OLMAKTIR VEDE OLMUSTUR, BUNU ÜC BES KENDINI BILMEZ AKILDAN VE SEREFDEN YOKSUN KISILER IN BOZMASINADA MÜSAADE ETMEYIZ. SU SITE SAYESINDE COK GÜZEL DOSTLUKLAR KURDUM; KARDESLER ABILER EDINDIM. KARSINIZDAKI KISI SANAL ALEMDE OLABILIR AMA KARSINIZDAKI INSANDIR; BELKI SIZ DEYILSINIZ AMA O INSANDIR.

ALLAH ASKINA BÖYLE INSANLAR ISINLERIYLE DE SIFRE EDILSIN.
HERKESE SELAMLAR ;SEVGILER SAYGILAR.
NURSEN KARDESIM SEN ÜZÜLME . SUNU BILIRSINKI KÖTÜ SÖZ SAHIBININDIR.
Ekrem Bülbül

Hilmi Amca

Arpalı köyü ahalisinden; halamın beyi Hilmi Koşar amcamızın rahmetli olduğunu bugün öğrendim. Hilmi Amcaya Allahtan rahmet, halamlara da bas sağlığı dilerim.