Mesaj-Tahtası Eren Subaş

Tüm Mesajlar

Eren Subaş

İlken Yengeye

İlken yengeye Allahtan rahmet dilerim. Eşinin, çocuklarının ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.

Eren Subaş

Merhaba Verhunalli büyüklerim, kardeşlerim

Eren Subaş - 20 Haziran 2006 - Genel Mesajlar

Merhaba verhunallı büyüklerim, kardeşlerim.

İzmitte çok bunaltıcı bir hava var. Şu an köyde olmak vardı, soğuk sularından içip serinlemek vardı, ağaçlarının altında gölgelenmek vardı. Dağlarında, bayırlarında gezmek çok isterdim. Yaylaya çıkmak en güzeli aslında, ağ gölde yüzmek çok güzel olurdu.

Ancak hayal ediyoz işte :). Olsun hayali de güzel, gerçeğini de yakında yaşarız inşallah.

Sevgi ve hürmetlerle..

 

Eren Subaş

Merhaba Yasemin

Eren Subaş - 7 Mayıs 2006 - Genel Mesajlar

Merhaba yasemin, hakikaten güzel günlerdi. Benim küçük kerdeşmin adı emre idi şu an lise son sınıfta, fatma da şu anda üniversite de okuyo. Yeşim benden en az 4-5 yaş küçüktü boyu benim kadarmış, şimdi nasıldır acaba :). Ben de bilgisayar mühendisliğini bitirdim özel bir şirkette çalışıyorum. Uzun yıllar köyde kalmasakta güzel anılar var gerçekten. Görüşürüz inş.

Amcacığım Allah neşemizi bozmasın. İrfan ve vildan’ın gözlerinden öpüyorum. En yakın zamanda görüşmek dileği ile.

İçimizden neşe ve sevgi eksik olmasın.

 

Eren Subaş

Merhaba Guzel

Eren Subaş - 4 Mayıs 2006 - Genel Mesajlar

Merhaba güzel şavşat’ın güzel insanları.

Şavşat insanı ile ilgili bazı şeyler söylemek istiyorum. İnsanımız çoğunluğu itibari ile çok sıcak kanlı, samimi, candan, gelişime açık, öğrenmeye istekli gerçekten. Toplum içerisinde kültürlü olması ile hemen dikkat çekiyor. Çocuklarının eğitim ve öğretimine bu kadar önem veren memleket yoktur herhalde. Yalnız gurbette ve memlekette akrabalar arasında küskünlük biraz fazla oluyor galiba, bu da uzun süre beraber olmaktan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Neyse size sizi anlatmayayım daha fazla. Bütün şavşatlıların neşesi ve huzuru ölene kadar sürsün inşallah. Herkese saygı ve hürmetler.

Soru: Yasemin DÜLGER tarafından 23.04.2006 tarihli "eski zaman" adında bir foto eklenmiş. Orada yüzü tam görünmeyen bi çocuk var, sarı saçlı tıpkı bana benziyor. Bu çucuk ben miyim?

İlk önce ne alakası var diye düşündüm ama Yüksel Dülger (Minibüsü olan) vardı, bizim evin alt tarafında evleri vardı. Şayet onun kızı isen, seni tanıyorum, beraberce fotoğraf çektirmiş olabiliriz.

Fotoğrafa bakınca çucukluğuma gittim birden, hayalen köyü gezdim koştura koştura, hey gidi heyy.

Eren Subaş

Merhaba verhunallı kardeşlerim ve büyüklerim

Eren Subaş - 10 Nisan 2006 - Genel Mesajlar

Merhaba verhunallı kardeşlerim ve büyüklerim.

Ben izmitten Eren. Cinçar gildan Enver eminın toruniyım.

Mesajlar çok güzel ve duygulu. Köyde uzun müddet kalmadım, sadece yaz aylarında o da orta okula kadar, ama mal tavar otarmışlığımız vardır, sogo, bişi, çolot, kara lastik, cadi, şor peynir deyince ne olduğunu biliriz.

Amcam Adnan SUBAŞ HARFANA ya davet etmiş. Bize de katılmak düşer. Herkese selam ve hürmetlerimi sunuyorum.