Mesaj-Tahtası Erol Yeter

Tüm Mesajlar

Görüntülenen : 10 - Toplam : 14
Erol Yeter

Allah Rahmet Etsin

Kurtgil mahallesinden Kenan Ağabiye allahtan rahmet ,yakınlarına sabırlar diliyorum. Ruhun şad olsun ağabi.(erol yeter)
Erol Yeter

Allah Rahmet etsin

turutlar mahallesinden bayram amcanın eşi nurdane neneye allah rahmet etsin geride kalanların başı sağolsun.(erol yeter)
Erol Yeter

Acil Şifalar

Erol Yeter - 29 Ağustos 2010 - Taziye-Başsağlığı
Cevizli köyü kurtgil mahallesinden sevgili Kenan ağabiye ve yunus ağabinin küçük oğluna allahtan acil şifalar diliyorum.Ailelerine büyük geçmiş olsun.Kalbimz sizlerle.(Erol Yeter)
Erol Yeter

Bıraktım Acının Alkışlarına 3 Haziran 63 ü

Erol Yeter - 3 Haziran 2009 - Genel Mesajlar
Nâzım Hikmet 20 Kasım 1901’de Selanik’te doğdu 3 Haziran 1963’te Moskova’da öldü. Dünya da Atatürk’ten sonra adından en çok bahsettiren Türkiyeli olarak Nazım, yaşamı boyunca evrensel bir hayat tarzı benimsemiştir. İnsanı, yaşamı ve vatanını sevmekle kısa bir ömre dünyaları sığdırmıştır. Dünya edebiyatının kilometre taşlarından biri olmuştur Nazım. Ustayı ölümünün 108.yılında saygıyla anıyorum. Allah rahmet eylesin.(EROL YETER)
Erol Yeter

Yaşasın 1 Mayıs

Erol Yeter - 26 Nisan 2009 - Genel Mesajlar
Onuru ile çalışan, üreten ve emek veren tüm dünya insanlarının 1 MAYIS işçi bayramı kutlu olsun. Emeğin hakkının verildiği günlerin gelmesi dileğiyle umutla kalın. (Tibetli Erol)
Erol Yeter

Muhtar

Erol Yeter - 30 Mart 2009 - Genel Mesajlar
Çağdaş muhtarla çağdaş tibet gelecek. Güçlünün yanında değil haklınının ve halkın yanında olacak emeğe saygı gösterip gece gündüz çalışacağına inandığım genç ve dinamik muhtar Temel KÜRDAŞA yeni görevinde başarılar dilerim. Onurlu bir gelecek halkla gelecek.. Yeğenin ve enişten Erol YETER.
Erol Yeter

Tebrik

Erol Yeter - 29 Mart 2009 - Genel Mesajlar
2009 YEREL SEÇİMLERİNDE hem artvin belediye başkanımız hem de şavşat belediye başkanımızı kutluyorum. Onlara iyi davranın nesilleri tükenme tehlikesi içinde:)
Erol Yeter

Sevgili Oya

Erol Yeter - 29 Mart 2009 - Genel Mesajlar
Demek sen husen eminin torunusun. ama nasıl torunsa biz hiç mahelle de husen emiye su verirken, çorba içirirken, yanında sohbet ederken görmedik. bu yüzden sen de onun köydeki adının TARTİ HUSEN olduğunu bilmezsin.
Erol Yeter

Üzün Şu Adamı Artık

Erol Yeter - 29 Ekim 2008 - Genel Mesajlar
29 Ekim 2008 Cumhuriytimizin 85.Yıldonümü.Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın Mustafa Kemal, yaşasın tüm Devrim arkadaşları yaşasın Kuvayi Milliye insanları. Tümünden Allah razı olsun ve ruhları şad olsun. Cumhuriyeti onlardan devraldık ve emanete sahip çıkacağız. Buraya kadar herşey güzel görünüyor ama ne yazık ki 29 Ekim e 1 gün kala eski katil yeni çocuk tacizcisi ... H.Üzmez tahliye ediliyor. Bu ne acı rastlantıdır, bu ne karanlık tesadüftür, bu ne Cumhuriyete yakışmaz harekettir gözlerime inanamadım. Devrim ilkelerine inat adam serbest bırakılıyor. Hatta sırf onu kurtarabilirmiyiz diye kız çocuklarının evlenme yaşının 14 e indirilmesini görüşmek için alt komisyon bile kurulması düşünülüyor ve tepkiden çekinerek geri adım atılıyor. Bu olmayınca da sahte raporlarla kurtarılıyor. Yurttaşlık hakkımı kullanarak Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum ve bu raporu düzenleyenleri bulup en az ergenokona verdikleri hassasiyetin yarısını da bu davaya vermelerini bekliyorum. ÜZÜN ŞU ADAMI ARTIK.
Erol Yeter

Başsağığı

Eteregil mahallesinden rahmetli Enver YETER(Ğudeş)’in büyükoğlu amcamız Ensar YETER’İ kaybettik yakınlarının başı sağolsun, allah rahmet etsin.
Görüntülenen : 10 - Toplam : 14