Mesaj-Tahtası Ersin Yeni

Tüm Mesajlar

Görüntülenen : 10 - Toplam : 23
Ersin Yeni

Piknik Duyurusu

Ersin Yeni - 7 Nisan 2010 - Etkinlik-Davet
DEĞERLİ ÇİFTLİK KÖYLÜLER,BURSA-ARTVİN ŞAVŞAT ÇİFTLİK KÖYÜ 2. DAYANIŞMA PİKNİĞİ 30 MAYIS 2010 PAZAR GÜNÜ , GEÇEN YIL YAPTIĞIMIZ PİKNİK ALANINDA (SAİT ABAT KÖYÜ) YAPILACAKTIR. TÜRKİYE GENELİNDEKİ BÜTÜN KÖYLÜLERİMİZ VEDE KATILMAK İSTEYEN HERKES DAVETLİMİZDİR.
Ersin Yeni

Önemli Duyuru

Ersin Yeni - 30 Ocak 2010 - Etkinlik-Davet
BURSADA İKAMET ETMEKTE OLAN SAYGI DEĞER ŞAVŞATLILAR; BURSA ŞAVŞATLILAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BÜNYESİNDE KURULMASI DÜŞÜNÜLEN GENÇLİK KOLLARININ, BİRAN EVVEL KURULUP FAALİYETLERİNE BAŞLAYABİLMESİ AÇISINDAN YAPACAĞIMIZ GENİŞ KAPSAMLI TOPLANTI NIN TARİHİ 07.02.2010 PAZAR SAAT:13 OLARAK BELİRLENMİŞTİR.GENİŞ KAPSAMLI BİR KATILIM GÖSTERECEĞİNİZİ UMUYOR HERKESE SAYGILAR SUNUYORUZ.
BU TOPLANTI BÜNYESİNDE ; BU YIL YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BURSA-ŞAVŞAT KÖYLERİ ARASI FUTBOL TURNUVASI HAKKINDA DA SOMUT KARARLAR ALINACAKTIR.BİLGİNİZE.

NOT: DEĞERLİ ŞAVŞATLILAR; KADIN KOLLARI KURULABİLMESİ AMACIYLA YAPACAĞIMIZ TOPLANTIMIZIN TARİHİ İSE : 21-02-2010 PAZAR SAAT:13 OLARAK BELİRLENMİŞTİR. BÜTÜN HANIMLAR DAVETLİDİR.

BURSA - ŞKYD DERNEĞİ YÖNETİM KURULU
Ersin Yeni

Duyuru - BAYRAMLAŞMA

Ersin Yeni - 21 Kasım 2009 - Etkinlik-Davet
Merhaba Değerli Dostlarım. BAYRAMIN 3. GÜNÜ SAAT:13 İLE 15 ARASI ŞAVŞATLILAR DERNEĞİNDE BAYRAMLAŞMA MERASİMİMİZ VARDIR. BÜTÜN KÖYLÜLERİMİZ DAVETLİDİR. ŞİMDİDEN HERKESİN BAYRAMINI KUTLAR ESENLİKLER DİLERİM. ERSİN YENİ
Ersin Yeni

Bursadaki Çiftlik Köylüler Piknikte Coştu

Ersin Yeni - 5 Haziran 2009 - Genel Mesajlar

Bursadaki Çiftlik Köylüler ,Kestel İlçesine Bağlı Sait Abat Köyünde 31 Mayıs Pazar Günü, Coşkulu Bir Piknik Yaptı. Karnaval Havasında Geçen Dayanışma Pikniğinde, Hediyelerin Dağıtıldığı Çekilişin Yanısıra, Çeşitli Yarışmalar, Halaylar Ve Bağlama Eşliğinde Türkülerle Devam Etti. Halkın Büyük İlgi Gösterdiği Çiftlik Köyü 1.Dayanışma Pikniği nin Daha Güzel Etkinliklerin Başlangıcı Olduğu, Nasip Olursa Bundan Sonraki Yıllarda Bunun Bir Festival Halini Alacağı Belirtildi. Bursadaki Çiftlik Köyü, Köy Sandığı Başkanı Ersin Yeni Ve Yönetimdeki Arkadaşları Tarafından Organize Edilen Piknik, Büyük Bir Sevgi Yumağı Ve Coşku Seli Oluşturdu Halk Arasında. Ayrıca Gelecek Kuşaklarla Aradaki Bağlantı"nın Kopmaması Noktasında Da İyi Bir Girişim Oldu. Çiftlik Köyü Pikniğiyle İlgili Bilgi Ve Resimlere Www.bursadakiciftlikliler.com İsimli Web Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Ersin Yeni

Duyuru

Ersin Yeni - 19 Mayıs 2009 - Etkinlik-Davet
Selam sevgili çiftlikliler bursadakiciftlikliler.com isimli sitemizle ilgili teknik bir sorun oluştu. Bu yüzden aynı isimle yeni bir site kuruldu ve şuan faaliyette. Googleden giriş yapabilirsiniz. Dostlar, bursadaki çiftlik köylülerimizin dayanışma pikniği 31 mayıs pazar günü olarak kesinleşmiştir.kaçtane otobüs tutmamız gerektiğini ve köylülerimizin otobüse bineceği durakları belirleyebilmemiz için bu pazar turnuva final maçının ardından toplantımız vardır.herkesi toplantıya bekliyoruz. Saygılar.
Ersin Yeni

Teşekkür

Ersin Yeni - 14 Nisan 2009 - Etkinlik-Davet
DEĞERLİ ÇİFTLİKLİLER, TOPLANTIMIZA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİDEN DOLAYI, YÖNETİM KURULU ADINA; HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYOR, SAYGILAR SUNUYORUM. SANDIĞIMIZ HAYIRLI OLSUN KÖYÜMÜZE. İNANIN DOSTLARIM KÖYÜMÜZ VEDE KÖYLÜLERİMİZ KAZANÇLI ÇIKACAKLAR BU İŞTE. BU VESİLEYLE BİRLİKTELİĞİ SAĞLADIĞIMIZ GİBİ, DÜŞÜK FAİZLE KREDİ KULLANDIRMA İMKANIDA BULMUŞ OLACAĞIZ KENDİ İNSANLARIMIZA. İNŞALLAH HEP BİRLİKTE DAHA GÜZEL FAALİYETLERİMİZ OLACAK. YETER Kİ DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN BİZDEN. ***AYRICA!!!! 19 NİSAN PAZAR GÜNÜ BAŞLAYACAK OLAN, BURSADAKİ ŞAVŞAT KÖYLERİ ARASINDA Kİ FUTBOL TURNUVASINA; GENÇLERİMİZE DESTEK ADINA ÇOLUK-ÇOCUK, GENÇ-İHTİYAR DEMEDEN HEPİNİZİ BEKLİYORUZ. TURNUVA YAVUZ SELİM SPOR KOMPLEKSİNDE YAPILACAKTIR. BU TURNUVADA GENÇLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYOR, BU BAŞLANGICIN, DAHA KAPSAMLI FAALİYETLERİN MİLADI OLMASINI TEMENNİ EDİYOR, BÜTÜN KÖYLÜLERİME SAYGI VE SEVGİLER SUNUYORUM ****ERSİN YENİ(BURSA)
Ersin Yeni

Önemli Duyuru

Ersin Yeni - 7 Nisan 2009 - Etkinlik-Davet
SELAM SEVGİLİ ÇİFTLİKLİLER. 12 NİSAN PAZAR SAAT:14 DE GENİŞLETİLİMİŞ ÜYE TOPLANTIMIZ VARDIR. RESMİ OLARAK KÖY SANDIĞIMIZI KURACAĞIZ. O YÜZDEN BÜTÜN HERKESİ BEKLİYORUZ. HERKESE İLETEBİLİRSENİZ SEVİNİRİZ. BURSADA OTURUPTA, SANDIĞMIZA ÜYE OLMAK İSTEYEN HERKES TOPLANTIMIZA KATILSIN LÜTFEN.
Ersin Yeni

Selam, Sevgili Çiftlikliler

Ersin Yeni - 16 Mart 2009 - Etkinlik-Davet
Şavşatlılar derneğinin, Bursada, Şavşat köyleri arasında düzenlemekte olduğu futbol turnuvası yakında başlıyacaktır. 10 Nisan son başvuru tarihi olarak düşünülmektedir. Çiftlik köylüler olarak bizde bu turnuvaya katılmayı düşünüyoruz. Hatta futbolcularımızın giyeceği forma modeli ve rengi seçilerek, siparişi verilmiştir. ****22 mart pazar günü saat :14:30 da yapacağımız aylık toplantımıza bütün arkadaşlarımızı bekliyoruz.**** Bu ve benzeri konularla ilgili detaylı görüşmelerimizi yapabilmemiz için hepinizi toplantıya bekliyoruz. Futbol oynamak için adını yazdıran arkadaşların kesinlikle katılmaları gerekmektedir. Çünkü, turnuvada oynayacak olan arkadaşları ayarlamamız gerekiyor. Bu turnuvanın çok olumlu bir hava yaratacığını ve güzel bir ortam oluşturacağını düşünüyoruz. Gerek bu heyecanı yaşamak, gerekse köyümüzün futbolcularına moral desteği açısından hepinizin maddi ve manevi yardımlarınızı bekliyor, hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Ersin Yeni

Duyuru

Ersin Yeni - 19 Şubat 2009 - Etkinlik-Davet
Selam sevgili Çiftlikliler. 22 Şubat Pazar günü,Şavşatlılar derneğinde toplantımız vardır. Bütün üyelerimizin katılımını bekliyoruz. Herkese duyurursanız seviniriz.
Ersin Yeni

Çiftliklilere ...

SELAM SEVGİLİ DOSTLARIM. MERYEM HALAMIZIN VEFATINDAN DOLAYI, ERTELEMEK ZORUNDA KALDIĞIMIZ, DAYANIŞMA GECEMİZİ İNŞALLAH YAKIN BİR TARİHTE YAPACAĞIZ. (BU ARADA MERYAM HALAYA TANRIDAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNEDE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUZ. ARKADAŞLAR, http://bursadakiciftlikliler.com/news.php İSİMLİ SİTEMİZE ARTIK GOOGLEDEN GİRİLEBİLİYOR. Bütün çiftlik köylüleri ve üyemiz olmak isteyen misafirlerimizi sitemize bekliyoruz. Sitemize üyelik ücretsizdir. Bazıları için bir forum ama benim için geniş bir aile bu site. Hadi değerli çiftlikliler, kendi sitemizi kendimiz genişletip,yaygınlaştıralım. Sitemize katılımda bulunacağınızı umuyor, hepinize saygı ve sevgiler sunuyorum. ERSİN YENİ(BURSA-26.12.2008)
Görüntülenen : 10 - Toplam : 23