Mesaj-Tahtası Fatih Mücahid Berber

Tüm Mesajlar

Fatih Mücahid Berber

Geçmiş ve Tebrik

13 Nisan Pazar Günü oynanan Balvana - Meşeli Maçında yenilen taraf olan Meşeli Köyü takımına ve onların nezdinde tüm Meşelili Hemşerilerime Geçmiş olsun dileklerimi iletirken, Yenen, Gülen, kazanan ve hep daim kazanacak taraf olan Balvana Köyü takımını ve Onlardan bir an dahi olsun desteğini esirgemeyen Balvanalı Hemşerilerimi de tebrik ediyor, başarılarının Final maçına kadar devamını diliyorum.
Fatih Mücahid Berber

Kongre Mesajı

Kirazlı Köyü derneğinin bu gün yapacağı kongre için;

Derneğimizin çok değerli Başkanı Sayın Alaattin Gündüz ve Yönetim Kurulu üyeleri
Köyümüz ve Köylülerimiz için yapmış olduğunuz faydalı çalışmalarınızdan dolayı, size ve daha önceki tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz.
Yeni Seçilecek Olanları da şimdiden tebrik eder, yeni dönemde başarılar dileriz.
Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da maddi ve manevi desteğimizle yanınıza olmaya devam edeceğiz.
Bu vesile ile Kongrenin hayırlı olmasını temenni eder, tüm köylülerimize saygı ve sevgilerimizi sunarım.

İnegölden Fatih Mucahid Berber
Fatih Mücahid Berber

taziye

inna lillahi ve inna ileyhi raciun

şavşat kirazlı köyünden Zekeriya BERBER vefat etmiştir.
Akraba ve dostlarına Allah sabır versin.

BERBER ailesi

fatih berber
yellowhaunter@hotmail.com
Fatih Mücahid Berber

Evet Kış Bitti

evet kış bitti. kışına kurban olam, memleketin kışını antalyanın yazına değişmem ama artık yaz geldi. köyüm bir başka güzeldir şimdi. şimdi gidip ağaç dalından kiraz yeme vakti, şimdi çıkıp odalara gitme vakti, şimdi balığa çermik deresine gitme vakti, şimdi orta ahoya soğuk su içmeye, meşeye sakıza gitmeye vakti (Daha yapılacak çok şey var ama büyüklerimizin deyimiyle bizler yeni yetme grubu olduğumuz için ancak bu kadarını biliyor ve yapıyoruz) .. aslında şimdi köye gitme vakti. ben allah ölüm vermesse gideceğim. darısı o büyük şehrin büyük binaları arasında yaşam mücadelesi verenlerin başına. ben küçük köyümde büyük mutluluklar yaşamaya gidiyorum... Gelenlerle Köyde Görüşürüz.

BeKLe ArTViN, BeKLe ŞaVŞaT, BeKLe BaLVaNa,

Geliyorum

Fatih Mücahid Berber

Sa Savsat.com

s.a... ŞavŞat.com ekibine çok teşekkür ediyorum. kendi memleketimle ilgili hatta köyümle ilgili herşeyi bana ulaştırdıkları için. tüm köylülerime selamlarla... F.M berber