Mesaj-Tahtası Gökhan Altun

Tüm Mesajlar

Görüntülenen : 10 - Toplam : 21
Gökhan Altun

HERKESE SELAMLAR

Gökhan Altun - 24 Kasım 2006 - Genel Mesajlar
NERDE BU MİLLET UZUN ZAMANDIR HER NEDENSE KİMSE SİTEYE GİRMEZ OLDU. ŞİİR FASILLARIDA BİTTİMİ ACABA OYSA GAYET GÜZEL GİDİYORDU.
Gökhan Altun

Hayırlı Bayramlar

Gökhan Altun - 23 Ekim 2006 - Kutlama-Bayram
Türkiye içerisinde ve Türkiye dışındaki, tüm Şavşatlıların, Mübarek Ramazan bayramını kutlar, sağlık mutluluk ve huzurlu nice bayramlar geçirmelerini Yüce ALLAH’ dan dilerim.
Gökhan Altun

Mesajlar güzel

Gökhan Altun - 21 Ekim 2006 - Genel Mesajlar
Evet; mesajlar güzel, katılımın git gide arttığını görmek beni son derece mutlu ediyor, fakat katılımın dahada fazla olmasını beklyiyoruz, herkesinyazısını okuduğumuzda o şahısla geçirdiğimiz anılar gözümüzde canlanıyor, yani köyü bir kez daha yaşıyoruz. Alper kardesim, mahalle maçlarınıdan söz ediyor, doğru söylüyor çok güzel vede çekişmeli geçerdi mahalle maçlarımız. ta köyden kalkar yaylaya maç yapmak için gider futbolumuzu oynar hemen köye geri dönerdik. bir düşünün şu anda hangimiz aynı gün yaylaya gidip maç oynayım ve geri köye dönebiliriz.
Tahmin ediyorum çoğunuz aynı günde bu kadar yol yürümeyi ve maç yapmayı göze alamazdık diyorsunuzdur. İşte anılar onun için güzeldir, zaman gidiyor ve geri getiremiyoruz, bir birimizi kırmadan mesajlara devam edelim, 2007 yaz tatilinin hayaliyle yaşayalım, bence tarih belirleyelim diyor arkadaşlarımın çoğu, bence AĞUSTOS ayı en güzeli olur diye düşünüyorum, siz ne dersiniz arkadaşlar?
Bütün kardeşlerimin Mübarek Ramazan bayramını kutlar, sağlıklı mutlu günler geçirmelerini ALLAH dan dilerim.
selamlar saygılar.
Gökhan Altun

Gürnatel Halkının Miraç

Gökhan Altun - 19 Ekim 2006 - Genel Mesajlar
TÜM GURNATEL HALKININ MİRAÇ KANDİLİNİ TEBRİK EDER, BÜTÜN MÜSLÜMANLARA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI CENABI ALLAH’ NİYAZ EDERİM.
Gökhan Altun

Haluk abi

Gökhan Altun - 14 Ekim 2006 - Genel Mesajlar

Haluk abi (Bacanak ) sağolasın köyün sitesine girdiğimde birden resmi karşımda görünce çok şaşırdım ve çok da hoşuma gitti hani yakışmamış da değil. Herkese selam ve sevgilerimi sunarım.

 

Gökhan Altun

HERKESE MERHABALAR

Gökhan Altun - 14 Ekim 2006 - Genel Mesajlar
HERKESE MERHABALAR
Bazı arkadaşlar alışkanlık haline getirmiş, her şeyi menfi anlamda eleştiriyor. Biraz sabırlı olalım. Şimdiye kadar yazılan mesajların hepsimi genel oldu, özel olanı yokmudur? Bunu geçmiş mesajlardan görebiliriz. Ki, bu arkadaşlar ilk defe mesaj yazıyorlar. Ondan sonra başlıyoruz sızlanmaya, neden kimse yazı yazmıyor, katılım yok, diğer köylerin katılımı daha çok, filan falan.......
Nerde, birsürü arkadaşlarımız abilerimiz değişik isimdeki insanlar mesaj yazıyorlardı, onlar neden bir yıldır yazmıyor. eski mesajlardaki isimler zon zamanlarda nerde. Hiç düşündünüzmü? kimsenin hevesini kırmak gerekmez. Lütfen.
Neyse Kısa zamanda mesajımın okunup cevaplandırılması gayet güzel gelişme. Gürel Koçali Amcadan döktürmüşsün gayet güzel olmuş, Özkemal sende askerliği yemişsin iyi çok sevindim. Arkadaşlar herkesinde hayallerini süsleyen 2007 yaz tatilini bende iple çekiyorum. Her yaz gittiğim köyümden bu yaz ayrı kaldım. mezeretimden dolayı gidemedim.
Herkes ayarlamaya çalışsın yazın mümkün olduğu kadar fazla arkadaş toplanalım, aynı tarihe denk getirmeye çalışalım. (daha sonra telefonlaşırız.) gezip tozalım. çünkü belki 5-10 yıl sonra kimse köyede gidemeyecek, zaman ne getirir bilinmez.
Herkese selam, saygı ve sevgilerimi sonuyorum. Hayırlı Ramazanlar.
Gökhan Altun

Ne güzel yakışmış yazılarınız

Gökhan Altun - 11 Ekim 2006 - Genel Mesajlar
Ne güzel yakışmış yazılarınız siteye Özkemal ve Gürel, böyle olmalı herkes ufak da olsa birşeyler karalamalı, Özkemal bilhassa sana bu kanuda kızıyorum hiç mi zamanın olmuyor. yokmu şöyle resim filan, Gürel sende yokmu köy hatıraları resimleri yada Koçali Amcanın at üzerinde resmi. sadece büro arkadaşları ile olan resimini gördük.
Herkesin Mübarek Ramazanını terik eder Hayırlara vesile olmasını Allahdan niyaz ederim.
Gökhan Altun

Ali Abi

Gökhan Altun - 3 Eylül 2006 - Genel Mesajlar
ALİ ABİ VALLAHA GÜZEL YAZMIŞSIN ŞİİRİNİOKUDUM, AYRICA ERCAN ABİNİNDE HER ZAMANKİGİBİ GÜZEL YAZILARINI VE ŞİİRLERİNİ OKUMAKLA HAZ DUYUYORUZ. TABİ BENDE ŞİİR YAZMAK İSTERDEM AMA BUDA BİR MEZİYET İSTİYOR NE YAZIKKİ ODA BİZDE YOK KHRETSİN.
SİZLER YAZIN BİZLER OKUYALIM NE YAPALIMANCAK OKUMAYI BECERİYORUZ. AĞZINIZA DİLİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK HERKESE SELAMLAR.
Gökhan Altun

HERKESE SELAMLAR

Gökhan Altun - 3 Eylül 2006 - Genel Mesajlar
UZUN ZAMANDIR ÇEŞİTLİ NEDENLERDEN DOLAYI SİTEYE UĞRAYAMADIM. GÖRDÜM Kİ YENİ RESİMLER VE YAZILARIYLA YENİ SİMALAR SİTEDE YERİNİ ALMIŞ. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER. DAHA ÖNCEDEN YAZILARINI,ANILARI VS OKUDUĞUMUZ ABİLERİMİZ, ARKADAŞLARIMIZI ARTIK GÖREMEZ OLDUK, EN KISA ZAMANDA ONLARIDA ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ. TÜM ARKADAŞLARIMA MUTLULUK VE BAŞARILAR DİLİYORUM.
Gökhan Altun

SEVGİLİ BACANAĞIM

Gökhan Altun - 5 Haziran 2006 - Genel Mesajlar

SEVGİLİ BACANAĞIM DEĞERLİ AĞABEYİM HALUK YILDIRIM, BUGÜN (05.04.06) BİR AMELİYAT GEÇİRDİ (burundan) YARIN TABURCU OLACAKMIŞ, KENDİSİNE ACİL ŞİFALAR DİLİYOR, SİTEDEKİ YAZILARINI ÖZLEMLE BEKLİYORUZ.

 

Görüntülenen : 10 - Toplam : 21