Mesaj-Tahtası Necdat Özbek

Tüm Mesajlar

Necdat Özbek

Yeni Yıl Mesajı

Necdat Özbek - 31 Aralık 2011 - Kutlama-Bayram

Yenı yılınızı tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla , başarıyla sevdıklerınızle bırlıkte görmenızı ve geçırmenızı dılıyorum. Dün rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu hayali umutlu yapan bugündür, Gönlünüz neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sıze onu getırsın.. Yenı yılınız kutlu olsun.

Necdat Özbek

RAMAZAN BAYRAMI

Necdat Özbek - 9 Eylül 2010 - Kutlama-Bayram
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.Bütün hemşehrilerimize iyi baramlar dilerim... NECDET ÖZBEK KARAAĞAÇ KÖYÜ (VERHUNAL)
Necdat Özbek

Bayram Mesajı

Necdat Özbek - 29 Kasım 2009 - Kutlama-Bayram
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun...
Tüm hemşerilerimin ve köylülerimin bayramı mübarek olsun...
Necdet ÖZBEK.
Necdat Özbek

Bayram Mesajı

Necdat Özbek - 29 Kasım 2009 - Kutlama-Bayram
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun... Tüm hemşerilerimin ve köylülerimin bayramı kutlu olsun.
Necdat Özbek

Ramazan bayramınız mübarek olsun...

Necdat Özbek - 19 Eylül 2009 - Kutlama-Bayram
Bütün hemşehrilerimizin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar. Sağlık ve esenlikler dilerim... Necdet ÖZBEK