Mesaj-Tahtası Nizam Coşkun

Tüm Mesajlar

Görüntülenen : 10 - Toplam : 13
Nizam Coşkun

Çoraklı Köyünden Gülis neneye Allah rahmet eylesin

Çoraklı Köyünün yaşlılarından sayılan 1919 doğumlu Behçet Dede"nin eşi Gülistan ninemiz 15/07/2008 tarihinde vefat etmiş ve Çoraklı Köyü mezarlığına defnedilmiştir. Gülis nineye Allahtan rahmet kederli ailesine sbırlar diliyorum.

ARTVİN-ŞAVŞAT
ÇORAKLI KÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINA
NİZAM COŞKUN

Nizam Coşkun

Tüm Artvin’lilerin 7 Mart Kurtuluş Günü Kutlu Olsun

Bu Yıl 86.Yılını Kutladığımız Artvinimizin Kurtuluş Gecesi İstanbul Artvinliler Kültür Sosyal Eğitim Vakfının Bağcılar Olimpik Spor Salonundaki Gecesine Katkıda Bulunan Tüm Artvin Derneklerine Halkımıza Değerli Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaşa K.Çekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniaya, Başkan Yardımcısı Mubin Dursun Beye İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü Başkanı Prf.Dr. Fahamettin Başar Hocamıza İl Genel Meclis Üyesi İsmail Yılmaz Hocamıza Bağcılar Belediye Başkanı Feyzullah Kıyıklık’a Bahçeli Evler Belediye Meclis Üyesi Mehmet Cesura Pınarlı Köyü Dernek Başkanı Şentürk Hocama İşçi Partisi Esenler İlçe Başkanı Oktay Şahine Halktaş İşletme Müdürü Şahin Altuna 08 Artvin’in Sesi Yazarlarından İnş.Müh. Mithat Tahtalı’ya Ve İstanbul Artvinliler Derneğindeki Tüm Yöneticilerine Üstün Gayretlerinden Dolayı Çok Teşekkür Ederim. Bu Dernek Artvinden İstanbuldaki Üniversitede Okuyan 250 Öğrenciye Burs Sağlamaktadır. Umarızki Artvinimizin Bu Örnek Davranışı Diğer Bütün İllerimize Örnek Olur Bu Vesile İle Okumak İsteyipte Okuyamayan Öğrencilerimiz İstek Ve Arzularına Kavuşmuş Olurlar.

Nizam Coşkun
Nizam Coşkun

Degerli Kardesim

DEĞERLİ KARDEŞİM ZAFER YAŞAR ÇORAKLI KÖYÜ İLE İLGİLİ YAPMIŞ OLDUĞUN O GÜZEL ARAŞTIRMAN İÇİN SANA TEŞEKKÜRLER EDERİM. İNŞALLAH TÜM GENÇLERİMİZDE SENİN GİBİ KÖYÜNE İNSANLARINA AŞIK OLUR . SELAM VE SEGİLERİMLE. NİZAM COŞKUN
Nizam Coşkun

Su An

Nizam Coşkun - 28 Ocak 2007 - Genel Mesajlar
ŞU AN SAAT 17,21 ÇORAKLI KÖYÜ İLE TELEFONLA GÖRÜŞTÜM KÖYDE 2 METRE KAR OLDUĞUNU VE YOLLARIN AÇILMASI İÇİN ÇALIŞMA OLDUĞUNU ÖĞRENDİM, ÇOK SEVİNDİM AMA HALA ELEKTİRİKLER’DEN ŞİKAYETÇİLER KESİLMELER DEVAM EDİYORMUŞ TABİİ BU BENİ FAZLASI İLE ORADA OLMASAKTA ÜZMÜŞTÜR.YETKİLİLERE SESLENİYORUM LÜTFEN İLGİLENSİNLER. ÇORAKLIDA OTURAN VEYA DIŞARILARDA OLAN TÜM DOSTLARA SELAMLAR.
Nizam Coşkun

Şinasi Çelik Seni Unutmayacağız

Üç ay öncesinden emekli olan polis memuru değerli Şinasi Çelik hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine allahtan rahmet kederli eşine ve dostlarına sağlıklı günler dilerim. Şinasi Çelikin mekanı cennet olsun.
Şinasi Çelik’in cenazesi 04/01/2007 tarihinde öğlen namazı müteakip Bursa / İnegölden kaldırılacaktır.
Nizam Coşkun

Her Bayram

HER BAYRAM GELİNCE YUREĞİMDE İNCE BİR SIZI VE HEYECAN DUYGULANMAMAK ELDE DEĞİL ESKİ BAYRAMLARA GİDİYOR AKLIM BAYRAMA GÜNLER ÖNCEDEN HAZIRLANIRDIK BAYRAM NAMAZINDAN SONRA UZAKTAN GELEN İNSANLARA DOSTLARA BİŞİ VE BAL İKRAM EDİLİRDİ,O YAĞ KOKUSU İNSANLARDAKİ NEŞE AYRI BİR HEYECAN OLURDU. NE İSE TÜM ÇORAKLI HALKININ KURBAN BAYRAMINI KUTLAR 2007 YILININ MUTLU VE NEŞELİ OLMASINI DİLER SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNARIM.
Nizam Coşkun

Türk ve islam aleminin bayramı kutlu olsun

Savaşların kavgaların olmadığı emperyalist güçlerin yok olduğu nice mutlu ve umutlu kurban bayramlra 2007 yılının tüm türk islam alemine insanlığa huzur getirmesi temennisi ile şavşat.com ekibinin ve şavşatlıların bayramı kutlu olsun.çoaraklı köyünden nizam coşkun.
Nizam Coşkun

Pinarli Koyunden

PINARLI KÖYÜNDEN RAHİM MADEN’İN ÖLÜM HABERİNİ ALDIM ÇOK ÜZÜLDÜM YEĞENİ MUTLU ZENGİNE VE MİHRİNAZ ABLAMA TAZİYELERİMİ SUNAR RAHİM ABİYE RAHMET GERİDE KALAN DOSTLARINA ALLAHTAN SABIR DİERİM. NİZAM COŞKUN
Nizam Coşkun

Degerli Amcam İsmail Coşkun

Değerli amcamı 07/12/2006 günü kayıp ettik cenaze merasimine katılan tüm çoraklı halkına telefonla mesajla ve ayrıca Şavşat.com da bizlerin acısını paylaşanlara teşekkür ediyorum. tekrar yine sizlerin geçmişlerinizin ve İsmail Coşkun amcamın cenneti mekan olsun.
Nizam Coşkun
Nizam Coşkun

Acımızı Paylaşan Tüm Şavşatlılara Teşekkürler

Değerli ismail coşkun amcamın cenaze merasimine katılan ve bizlerin acılarını paylaşan başta çoraklı köyü halkına ve şavşatın diğer köylerinden gelenlere bizzat cep ve ev telefonu ile katılanlara şavşat.comda acımızı paylaşanlara teşekkür ederiz.
Coşkun Ailesi.
Görüntülenen : 10 - Toplam : 13