Mesaj-Tahtası Şafak Tohumcu

Tüm Mesajlar

Görüntülenen : 10 - Toplam : 11
Şafak Tohumcu

Kurban Bayramı ve Yeni Yıl

Tümm meseli koyu halkının kurban bayramını ve yeni yılını kutlar sevgi ve güzelliklerle dolu bir yıl olmasını temenni ederim.
Şafak Tohumcu

Nerde Köylülerim

Şafak Tohumcu - 27 Aralık 2006 - Genel Mesajlar
Nerdesın sevgili koylulerim yoksunuz ne zaman dır kimse bişey yazmıyo herkese selamlar
Şafak Tohumcu

Bak Koksal

Şafak Tohumcu - 11 Aralık 2006 - Genel Mesajlar
Bak Köksal abi sen beni yanlış anlıyorsun bende biliyorum adam köyden kalkıpta siteye girmek için Şavşat’a inemez tamam o konuda haklısın ama ben onlara bişey demiyorum, ha bu arada bu köyün gençlerinin hepsi köyde yaşamıyoki saysan on kişi olmaz köy gençleri olarak köyde yaşayan. Benim demek istediğim şey imkanı olupta destek vermeyenlere inşallah şimdi beni anlamışsındır abi bu arada sana eski bir geleneği söyleyeyim mi hem kurban bayramı da yaklaşıyo eskiden kurbanlar kesildikten sonra herkes etini alırdı Kaya dedelerin yanına, Yakup dayıların evin önünde toplanırdılar sen belki bilmiyor olursun bizim mahallede agarada ise camının yanında toplanır herkes etini dağıtırdı.... ama şimdi böyle şeyler yok sende farkındaysan neyse kendine iyi bak selamlar........
Şafak Tohumcu

Şimdi köyde olsam

Şafak Tohumcu - 8 Aralık 2006 - Genel Mesajlar

Merhabalar sevgili köylülerim bakıyorumda kaç aydan beri kimse siteye ilgi göstermiyor arkadaslar lütfen ya ilgi ve alakayı kesmeyin bu arada köye kar yağmış millet kızağa biniyodur şimdi ama kimse yok kalmamış köyde ........... ah şimdi köyde olsamda keşke bi kızağa binsem. herkese selamlar. (TATAROGLU ŞAFAK)

Şafak Tohumcu

Meraba Koksal

Şafak Tohumcu - 8 Aralık 2006 - Genel Mesajlar
Meraba Köksal bey ben sizi çok iyi tanıyor ve saygı duyuyorum fakat siz meşeli gençleri olarak gerekenleri tam olarak yerine getirdiğinizi göremiyorum benim burda anlatmak istedığım yolların kapanması veya yolların açılması olayı değil bu sıteye köy için ne yaptığınızdır. Benim annemin köyü olamsına rağmen ben bile elimden geleni yapmaya çalışıyorum sizin bana teşekür edeceğiniz yerde siz gelmiş beni kınıyorsunuz. Bizimde evimizde bilgisayar yokken biz bu siteye köyümüze sahip çıkmak için internet kafeye gider ordan girer ve gerekeni yapardık şimdi böylemi oldu Köksal bey.
Şafak Tohumcu

Selamlar Hanefi

Şafak Tohumcu - 6 Aralık 2006 - Genel Mesajlar
selamlar hanefi dayı ve huseyin dayımda olmasa kimse köyümüzle ilgilenmiyor birde övünürler meşeliyim diye boşuna, nerdesınız.
Şafak Tohumcu

Ben Meredinsah

Şafak Tohumcu - 28 Kasım 2006 - Genel Mesajlar
Ben Meredinşah Çeliklinin torunu Şafak şuanda Antalyada olan Sibel, Yasemin, Gülümser teyzeme ve dayıma çok selam. K.I.B. ve bu sayfaya giren hekese köylülerimede selam
Şafak Tohumcu

Koylulerim Meraba

Şafak Tohumcu - 28 Kasım 2006 - Genel Mesajlar
Köylülerim meraba nerdesiniz kaç gündür bakıyorum bu sayfaya kimse ilgi göstermiyor ve çok sinir oluyorum. Ne Antalya ne Paris senden güzelı yok Karadeniz. Ama en güzeli tabiki Meşeli varmı ötesi köylülerim. Yıldız bir gökte güzel birde Meselide. Herkese slam
Şafak Tohumcu

Slm Lar

Şafak Tohumcu - 24 Kasım 2006 - Genel Mesajlar
slm lar ilk once sevgili dayıma, koymuş olduğu o güzel resimlerden dolayı teşekür ediyorum (benim resmimi koymayı unutmuş ama) yinede güzel olmuş sizleride bu ilgi ve alakanız için kutlarım fakat elimizden geleni yapmamız lazım koyümüz için gerekenlerı yerıne getırmemiz lazım herkese saygılarımı sunarım .... Teyze sizleri unutmadım sizleride seviyorum.
Şafak Tohumcu

Güzel Şeyler

Şafak Tohumcu - 3 Kasım 2006 - Genel Mesajlar

SELAMLAR CIKTALI HEMSERILERIM. BU SAÇMALIĞA ARTIK SON VERELİM. INSANLAR BURYA KOYUNUN HAKKINDA GUZEL SEYLER YAZIYOR. HASRETLERINI OZLEDIKLERINI YAZIYOR. AMA BIZIM INSANLAR ISE YOK SECIMLERI KAZANACAZ YOK GELSIN O ZAMAN GORUSECEZ GIBI SACMA SAPAN SEYLER YAZIYOR (ZÜFER BEY SANA BU SOYLEDIKLERIM). KOYUMUZ HAKKINDA GUZEL SEYLER YAZSANIZDA BASKA INSANLAR OKUSUN KOYUMUZUN ITIBARI ARTSIN... HERKESE SELAMLAR (TATAROGLU ŞAFAK)

Görüntülenen : 10 - Toplam : 11