Mesaj-Tahtası Turgay Algan

Tüm Mesajlar

Görüntülenen : 10 - Toplam : 54
Turgay Algan

Şener Amcam Allah Rahmet Etsin

Elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz Kayadibi Köyünden Şener ÖZTÜRK amcama Alahtan Ramet Ailesinede Baş sağlığı diliyorum.Şavşatın sevilen Eşraflarından olan Şener Amcanın Cenazesi Bugün İkindi Namazı Mütakiben Kayadibi Köyünde defnedilecektir.

Allah Rahmet Etsin Mekanı cennet olsun.

Turgay Algan

Vefat- Başsağlığı Dilerim

KÖYÜMÜZ HALKINDAN SEYFETTİN KAYA RAHMETLİ OLMUŞTUR.CENAZESI SALI GÜNÜ BURSA KARACABEY BÖĞAZKÖYDE DEFNEDİLECEKTİR .ALLAH RAHMET ETSİN KALANLARA ALLAH SABIR VERSIN.

Not:Küplüce köy derneğinin önünden salı günü cenaze için Sabah 08:00 de otobus kalkacaktır. Gitmek isteyenler dernek önüne gelmeleri önemle duyrulur.

Turgay Algan

Başsağlığı

Köyümüz Halkından Ziyettin DEMİR Amcayı kaybettik Allah mekanını cennet sevdiklerinede sabırlar dilerim.

Turgay Algan

Mutluluklar

Turgay Algan - 26 Eylül 2009 - Genel Mesajlar

Köyümüz halkından Tuncer TAŞTAN ağabimizin oğlu olan Erkan Kardeşimin evililiğinin uzun ömürlü olaması dileği ile tebrik ediyorum.

Turgay Algan

Geçmiş Olsun Ercan Kardeşim

Yangın Sonucu evi yana Ercan Kardeşime geşmiş olsun diyor can kaybının olamamsı az da olsa sevindirici bir haber ama nede olsa ev allah başka bir acı vermesin.

Turgay Algan

Köy Muhtarlığı

Turgay Algan - 2 Nisan 2009 - Genel Mesajlar

29.03.2009 da yapılan mahalli seçimler sonucu tekrar köy muhtarı seçilen Orhan Gül ağabimize görevinde başarılar diliyor ve köy için yapacak şeylerin olduğunu düşünerek girmiş olduğu muhtarlık yarışından anlının akıyla çıkmış ve şahsım ve ailem adına kendisini tebrik ederim.

Turgay Algan

Kurban Bayramı

Turgay Algan - 2 Aralık 2008 - Kutlama-Bayram

Tüm Sinkotliların Kurban Bayramını Şimdiden Kutlarım. Bu Zor Günlerde Birlik Ve Beraberlik İçinde Olmamız Gerekli Olduğunu Hatırlatmak İsterim. Ama Maalesef Git Gide Birbirimizden Ayrıldığımızı Gözlemekteyim. Buda Sanırım Gurbetin Getirdiği Çok Çalışmamdan Kaynaklanmaktadır. İnşallah Bu Günleri Atlatıp Eski Günlerimize En Kısa Sürede Ulaşmak Ümidi İle Tüm Dostalarımın Bayramını Kutlarım.

Turgay Algan

Ramazan Bayramı

Turgay Algan - 29 Eylül 2008 - Kutlama-Bayram
Tüm Artvinli Dostlarımın Ve Tüm Artvini Seven Dostlarımın Ramazan Bayramını Kutlarım Ve Nice Bayramlara Hep Beraber Ulaşmak Ümidiyle
Turgay Algan

Ramazanın Hayırlara Vesile Olması Dileğiyle

Turgay Algan - 3 Eylül 2008 - Kutlama-Bayram
Ramazanın Tüm İslam Alemine Hayırlar Getirmesi Ve Hoş Bir Ay Geçirmek Dileyi İle Tüm Dostlarımın Ramazan Ayı Mübarek Olsun.
Turgay Algan

Sinkotlilar Nerelerdesiniz?

Turgay Algan - 29 Mayıs 2008 - Genel Mesajlar

Dostlar hiç kimse niye ziyaret etmiyer siteyi bir şeyler eklemiyor yazılar yazmiyer sizler bizler hepimiz sinkotli deyilmiyiz lütfen köyümüzü biraz seviyorsak ilgi ve alakamızı gösterelim biliyorum herkes gurbette ama sanırım herkesin siteye ulaşma şansı var gurbetten sılaya özlem çekiyoruz ama bunu birazda burdan dindirebiliriz deyilmi sevgili sinkotlilar şimdiden sevgi ve saygılarımla.

Görüntülenen : 10 - Toplam : 54