Mesaj-Tahtası Vural Keskin

Tüm Mesajlar

Vural Keskin

Bayram Mesajı

Vural Keskin - 30 Aralık 2006 - Kutlama-Bayram
Tüm kireçli köylü hemşehrilerimin ve tüm müslüman aleminin mübarek kurban bayramını kutlar nice sevinçli bayramlar ve yıllar dilerim.

Vural Keskin 05057968575
Vural Keskin

Su Koca

Vural Keskin - 24 Kasım 2006 - Genel Mesajlar
Şu koca şehirde biz birbirimizi kaybetmişiz, ölenden haber yok kalandan keza. Gelin bu Siteyi hep beraber geliştirelim büyütelim birbirimizi tanıyalım kısacası ne gerekiyorsa yapalım. şavşat.com bizim için bir nimet değerindedir bunun bilinciyle hareket edelim.
Tüm hemşehrilerime teşekkür ederim.

Vural KESKİN
Kireçli köyü
vkeskin08@hotmail.com
05362136009
05057968575
Beylikdüzü
Vural Keskin

Eskiden Bizim

Vural Keskin - 14 Aralık 2005 - Genel Mesajlar
Eskiden bizim zamanımızda yani 90 lı yılların başında bayramlar birbaşka olurdu.yılbaşları anlatmaya gerek yok.yılbaşı gezmeleri halen aklımda ve özlem duyduğum anılarımdan en önemlisi.o kıymetli yıllar geride kaldı ve sanırım yakalamak imkansız artık herkes ayrı diyarlarda başka hayat yaşamakta.Kıymetli köylülerim.yaklaşan mübarek kurban bayramınızı kutlar esenlikler dilerim.

vkeskin08@hotmail.com
newaza08@mynet.com

05362136009

Vural Keskin

Kotetrisli Oldugum

Vural Keskin - 13 Aralık 2005 - Genel Mesajlar
kötetrisli olduğum için gurur duyuyorum özledim seni be kireçli

vural keskin
Vural Keskin

Başsağlığı1

Kireçli köyünün sevilen ve sayılan insanlarından eski muhtarımız muazzam güzel insan AHMET KESKİN amcayı kaybettik.tüm şavşatlıların ve öz.kireçli köyünün başı sağolsun.

VURAL KESKİN
pv.sk@mynet.com
Vural Keskin

Geçmiş olsun

Köyümüzün muazzam efendi sakinlerinden ve eski muhtarımız güzel insan Ahmet keskin ani hastalığı dolayısı ile şişli etfal de yatmakta olup istanbul da bulunan köylülerimiz adına güzel emmimize geçmiş olsun diyor ve acil şifalar nasip eyliyoruz.

kireçli köyünden
Vural Keskin