Mesaj-Tahtası Zafer Odabaş

Tüm Mesajlar

Zafer Odabaş

Ya Göç ...

Zafer Odabaş - 1 Nisan 2010 - Genel Mesajlar
New PageBizler bugün hes"i tartışıyoruz.Ya geriye dönüp baktığımızda son 30 yılda göçü hesaba almıyoruz. Tarıma, hayvancılığa ve yöremizin geçim kaynaklarına tamamen darbe vurulmuştur. özellikle canımız gibi koruduğumuz ormanlarımız,meralarımız yöre halkının elinden alınmıştır. sınırlandırılan ve reformlar yüzünden terk edilmiş olunan arazilerimiz işlenmediği halde vergisini ödemek zorunda kaldık. işin kısası tarlayı meraya bırak göç et 200 metrekare yere bir ömür boyu çalış taktiğiyle hayat sürdürmekteyiz. memleketimin değerli insanları yakında yollarda satılır. ata diyarına biz ve gelecek nesil zor gideriz.
Zafer Odabaş

Başsağlığı

Aile dostumuz Adnan Cengiz bey"in vefatı bizleri üzdü.değerli aile mensuplarına baş sağlığı diler, merhuma allahtan rahmet niyaz ederim.

Zzafer Odabaş

Zafer Odabaş

Taziye

Yıllarca şavşat artvin yazıhanesi işletmetimcisi ve uzun yıllar komşumuz değerli özgen amca, değerli eşi, torunları ve komşusu bir felakette hayatlarını yitirmiştir. değerli oğulları varol ve vural kardeşlerime ve aile mensuplarına baş sağlığı dilerken hayatını kaybedenlere allahtan rahmet dilerim.

ZAFER ODABAŞ