Mesaj-Tahtası Zeynep Aksakal

Tüm Mesajlar

Zeynep Aksakal

Merhaba Hocam

Sitenin yavaş yavaş ziyaretçileri azaldı ama bence kışa doğru tekrar artış olur mesela benim tüm yaz boyunca yazamama sebebim yaylada ve köyde olmamdı teknolojiye bir hafta önce dönüş yaptım tatil boyunca yaylada kafa dinliyordum o yüzden olaylardan biraz uzak kaldım ama tekrar bizim köyün sayfasına girdiğimde gördüğüm manzara hazirandakiyle aynı olunca biraz tuhaf oldum ben bir sürü yeni resim yazı falan eklenmiştir diye bekliyordum karşıma aynı sayfa çıktı taki sizin bu sitem yazısını yazdığınız güne kadar gerçektende siteye güzel bir dönüş yapmışsınız görüşmek üzre şimdiden iyi bayramlar.
Zeynep Aksakal

Nebiye Nine

Fahri dedenin eşi, nizo dedenin kız kardeşi nebiye nine cumartesi günü vefat etti ona allahtan rahmet ailesine ve sevdiklerine sabırlar dilerim
Zeynep Aksakal

Tum Verxunallilarin

Tüm verxunalliların mübarek kurban bayramını ve yeni yılını kutlar yeni yılın sağlık mutluluk huzur ve başarı getirmesini temenni ederim.
Zeynep Aksakal

Degerli Ogretmenler

Zeynep Aksakal - 24 Kasım 2006 - Kutlama-Bayram
Değerli öğretmenler ve öğretmen adaylarının öğretmenler gününü kutlar saygılarımı sunarım.
Zeynep Aksakal

Bayram ve Kutlamalar

Dostlukların pekiştiği, sevgilerin birleştiği, belki yorgun, belki durgun, yinede mutlu, yinede umutlu, yinede sevgi dolu nice bayramlara....... tüm ŞAVŞATlıların bayramını en içten dileklerimle kutlarım.