Sinqot Mesaj Tahtası

Tüm Mesajlar

Toplam İçerik : 93 - Görüntülenen İçerik: 20
Turgay Algan

Vefat- Başsağlığı Dilerim

KÖYÜMÜZ HALKINDAN SEYFETTİN KAYA RAHMETLİ OLMUŞTUR.CENAZESI SALI GÜNÜ BURSA KARACABEY BÖĞAZKÖYDE DEFNEDİLECEKTİR .ALLAH RAHMET ETSİN KALANLARA ALLAH SABIR VERSIN.

Not:Küplüce köy derneğinin önünden salı günü cenaze için Sabah 08:00 de otobus kalkacaktır. Gitmek isteyenler dernek önüne gelmeleri önemle duyrulur.

Turgay Algan

Başsağlığı

Köyümüz Halkından Ziyettin DEMİR Amcayı kaybettik Allah mekanını cennet sevdiklerinede sabırlar dilerim.

Turgay Algan

Mutluluklar

Turgay Algan - 26 Eylül 2009 - Genel Mesajlar

Köyümüz halkından Tuncer TAŞTAN ağabimizin oğlu olan Erkan Kardeşimin evililiğinin uzun ömürlü olaması dileği ile tebrik ediyorum.

Turgay Algan

Geçmiş Olsun Ercan Kardeşim

Yangın Sonucu evi yana Ercan Kardeşime geşmiş olsun diyor can kaybının olamamsı az da olsa sevindirici bir haber ama nede olsa ev allah başka bir acı vermesin.

Turgay Algan

Köy Muhtarlığı

Turgay Algan - 2 Nisan 2009 - Genel Mesajlar

29.03.2009 da yapılan mahalli seçimler sonucu tekrar köy muhtarı seçilen Orhan Gül ağabimize görevinde başarılar diliyor ve köy için yapacak şeylerin olduğunu düşünerek girmiş olduğu muhtarlık yarışından anlının akıyla çıkmış ve şahsım ve ailem adına kendisini tebrik ederim.

Kayabek Yazıcı

Başsağlığı

Köyümüzün ileri gelen büyüklerimizden Fevzi Taştanın öldüyünü duydum üzüntümüz büyük çocuklarına eşine ve tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum koca çınarlar birer birer gidiyor
Turgay Algan

Kurban Bayramı

Turgay Algan - 2 Aralık 2008 - Kutlama-Bayram

Tüm Sinkotliların Kurban Bayramını Şimdiden Kutlarım. Bu Zor Günlerde Birlik Ve Beraberlik İçinde Olmamız Gerekli Olduğunu Hatırlatmak İsterim. Ama Maalesef Git Gide Birbirimizden Ayrıldığımızı Gözlemekteyim. Buda Sanırım Gurbetin Getirdiği Çok Çalışmamdan Kaynaklanmaktadır. İnşallah Bu Günleri Atlatıp Eski Günlerimize En Kısa Sürede Ulaşmak Ümidi İle Tüm Dostalarımın Bayramını Kutlarım.

Turgay Algan

Sinkotlilar Nerelerdesiniz?

Turgay Algan - 29 Mayıs 2008 - Genel Mesajlar

Dostlar hiç kimse niye ziyaret etmiyer siteyi bir şeyler eklemiyor yazılar yazmiyer sizler bizler hepimiz sinkotli deyilmiyiz lütfen köyümüzü biraz seviyorsak ilgi ve alakamızı gösterelim biliyorum herkes gurbette ama sanırım herkesin siteye ulaşma şansı var gurbetten sılaya özlem çekiyoruz ama bunu birazda burdan dindirebiliriz deyilmi sevgili sinkotlilar şimdiden sevgi ve saygılarımla.

Bilgin Demir

Oraları hiç Unutamadık ki!

Bilgin Demir - 15 Şubat 2008 - Genel Mesajlar

uşaklar ne kadarda o köy bizi beslemediyse de oraları hiç unutmadım ki. tüm emeği geçenlere sevgilerle. bilgin demir

Kayabek Yazıcı

Bayramınız Kutlu Olsun

tüm sinkotliların ramazan bayramını en samimi duygularımla kutlar herkese sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar ve bayramlar dilerim dostluğa arkadaşlığa özgürlüye ve barışa en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde herkese barışçıl bir dünyada yaşayabilmek dileklerimle hoşça kalın artık hiç bir şey dileklerden öteye gitmiyor. Ne yapalım diyorlar ya bindik bir alamete gidiyoz bilmem nere. bu gidişlede gideceyimiz yer belli. tamamen emperyalist güçlere teslim ettiler. Ülkemiz artık türkiyeden deyil açık açık amerikadan yönetiliyor. asıl referandum onun için yapmak lazım ülkeyi bizmi yönetelim yoksa amerikamı yönetsin. Asıl halkın kimi desteklediyi o zaman belli olur...
Erdinç Altun

Halit Pehlivan’a...

Bazı insanlar hep ben derken gördüm ki sen iyi kötü ayırt etmeksizin herkesin yardımına koşuyorsun. Kırıldığın zamanlar ve hak etmediiğin davranışlar bile seni bu yardımseverliğinden yıldıramıyor. Benim dernek başkanlığım döneminde de fedakardın gece birlerde kahve kahve kan aradığımız günleri hala unutmadım ama ağabi şehir değiştirince gördüm ki hayatımda ilk planda tuttuğum dernek ki kastım yöneticileridir beni çabuk unuttular. Sana bu derneği ve duyarsız yöneticilerini şikayet ediyorum.

Erdinç Altun / Bursa

 

Erdinç Altun

Merhaba dostlar

Erdinç Altun - 26 Şubat 2007 - Genel Mesajlar

Şavşat’lı olmak farklı olduğu kadar Küplüce’li olmak da ayrıcalıktır. Ayrıcalık okuserda fark edilir, çançğarda devam eder. cariğanada son bulur. Anladınız siz...

Genç arkadaşlara mesaj: Köyümüzde kütüphaneye benzer abiler var, sayfaları yıpranmadan okuyun onları...

Erdinç ALTUN

Kayabek Yazıcı

Diyaloglar / Etkinlikler

Köyümüz futbol takımının turnuvalara katıldığını ve başarılı sonuçlar aldığını gördüm çok memnun oldum tüm takımda yer alan arkadaşları ve emeyi geçenleri kutluyor başarılarının devamını bekliyorum tabi bu arada yapmamız gereken bir görev varsa onada hazır olduğumu burdan yetkililere duyurmak isterim dileyimiz köyler arasındaki diyalogların bu tür etkinliklerle artırılması herkese başarılar selamlar.
Turgay Algan

Nerdesiniz Sinkotlilar

Nerdesiniz sinkotlilar neden hiç bir eklenti yapmıyorsunuz kendi sayfanıza yani sinkotli deyilmisiniz? Bu arada unutmadan geçmiş kurban bayramınızı ve yeni yılınızı kutlamadanda geçemeyeceyim.Hadi biraz gayret edelimde sinkot sayfasını canlandıralım hadi hadi lütfen.

KENDİNİZE İYİ BAKIN

Zeynep Aydın

Herkese Mutlu Yıllar

Zeynep Aydın - 30 Aralık 2006 - Kutlama-Bayram

TÜM SİNKOTLULARIN YENİ YILLARINI VE MÜBAREK BAYARAMLAMLARINI KUTLUYORUM. HERKESE MUTLU YILLAR......

Semra Gül

Herkesin Yeni

Semra Gül - 29 Aralık 2006 - Kutlama-Bayram

Herkesin yeni yılını ve kurban bayramını kutluyorum.. Ankaradan sevgiyle...

Kayabek Yazıcı

Tum Koylulerimin

Kayabek Yazıcı - 28 Aralık 2006 - Kutlama-Bayram
Tüm köylülerimin yeni yılını ve kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar herkese sağlık mutlulk dolu nice yıllar dilerim KAYABEK YAZICI
Cem Uğur Altun

Merhabalar

Cem Uğur Altun - 21 Kasım 2006 - Genel Mesajlar

Umarım eklediğim resimleri beğenirsiniz. Devamı gelecek. Ankara’dan tüm küplücelilere selamlar...

cualtun@yahoo.com

Turgay Algan

Tum Sinkotlilarin

Turgay Algan - 27 Ekim 2006 - Kutlama-Bayram

tüm sinkotliların geçmiş bayramını kutlarım ve bayramlaşmaya gelemeyenlere resim galerisindeki resimlere bakarak ne kadar güzel bir bayramlaşma olduğunu görebilirsiniz.ve önümüzdeki kurban bayramında da inşallah böyle güzel bir görüüntü görmek ümidiğle. tabiki tüm bunları dernek başkanımıza borçluyuz.ve orda çalışan arkadaşlarımıza çok teşekkürler.

Görüntülenen İçerik : 20 - Toplam İçerik : 93

Sinqot Üye Listesi

A

C

Ç

D

E

F

G

H

M

N

O

Ö

S

Ş

T

Ü

Şavşat ve Köyleri