Sinqot Mesaj Tahtası Genel Mesajlar

Genel Mesajlar

Görüntülenen İçerik : 25 - Toplam İçerik : 34
Turgay Algan

Mutluluklar

Turgay Algan - 26 Eylül 2009 - Genel Mesajlar

Köyümüz halkından Tuncer TAŞTAN ağabimizin oğlu olan Erkan Kardeşimin evililiğinin uzun ömürlü olaması dileği ile tebrik ediyorum.

Turgay Algan

Köy Muhtarlığı

Turgay Algan - 2 Nisan 2009 - Genel Mesajlar

29.03.2009 da yapılan mahalli seçimler sonucu tekrar köy muhtarı seçilen Orhan Gül ağabimize görevinde başarılar diliyor ve köy için yapacak şeylerin olduğunu düşünerek girmiş olduğu muhtarlık yarışından anlının akıyla çıkmış ve şahsım ve ailem adına kendisini tebrik ederim.

Turgay Algan

Sinkotlilar Nerelerdesiniz?

Turgay Algan - 29 Mayıs 2008 - Genel Mesajlar

Dostlar hiç kimse niye ziyaret etmiyer siteyi bir şeyler eklemiyor yazılar yazmiyer sizler bizler hepimiz sinkotli deyilmiyiz lütfen köyümüzü biraz seviyorsak ilgi ve alakamızı gösterelim biliyorum herkes gurbette ama sanırım herkesin siteye ulaşma şansı var gurbetten sılaya özlem çekiyoruz ama bunu birazda burdan dindirebiliriz deyilmi sevgili sinkotlilar şimdiden sevgi ve saygılarımla.

Bilgin Demir

Oraları hiç Unutamadık ki!

Bilgin Demir - 15 Şubat 2008 - Genel Mesajlar

uşaklar ne kadarda o köy bizi beslemediyse de oraları hiç unutmadım ki. tüm emeği geçenlere sevgilerle. bilgin demir

Erdinç Altun

Halit Pehlivan’a...

Bazı insanlar hep ben derken gördüm ki sen iyi kötü ayırt etmeksizin herkesin yardımına koşuyorsun. Kırıldığın zamanlar ve hak etmediiğin davranışlar bile seni bu yardımseverliğinden yıldıramıyor. Benim dernek başkanlığım döneminde de fedakardın gece birlerde kahve kahve kan aradığımız günleri hala unutmadım ama ağabi şehir değiştirince gördüm ki hayatımda ilk planda tuttuğum dernek ki kastım yöneticileridir beni çabuk unuttular. Sana bu derneği ve duyarsız yöneticilerini şikayet ediyorum.

Erdinç Altun / Bursa

 

Erdinç Altun

Merhaba dostlar

Erdinç Altun - 26 Şubat 2007 - Genel Mesajlar

Şavşat’lı olmak farklı olduğu kadar Küplüce’li olmak da ayrıcalıktır. Ayrıcalık okuserda fark edilir, çançğarda devam eder. cariğanada son bulur. Anladınız siz...

Genç arkadaşlara mesaj: Köyümüzde kütüphaneye benzer abiler var, sayfaları yıpranmadan okuyun onları...

Erdinç ALTUN

Kayabek Yazıcı

Diyaloglar / Etkinlikler

Köyümüz futbol takımının turnuvalara katıldığını ve başarılı sonuçlar aldığını gördüm çok memnun oldum tüm takımda yer alan arkadaşları ve emeyi geçenleri kutluyor başarılarının devamını bekliyorum tabi bu arada yapmamız gereken bir görev varsa onada hazır olduğumu burdan yetkililere duyurmak isterim dileyimiz köyler arasındaki diyalogların bu tür etkinliklerle artırılması herkese başarılar selamlar.
Turgay Algan

Nerdesiniz Sinkotlilar

Nerdesiniz sinkotlilar neden hiç bir eklenti yapmıyorsunuz kendi sayfanıza yani sinkotli deyilmisiniz? Bu arada unutmadan geçmiş kurban bayramınızı ve yeni yılınızı kutlamadanda geçemeyeceyim.Hadi biraz gayret edelimde sinkot sayfasını canlandıralım hadi hadi lütfen.

KENDİNİZE İYİ BAKIN

Cem Uğur Altun

Merhabalar

Cem Uğur Altun - 21 Kasım 2006 - Genel Mesajlar

Umarım eklediğim resimleri beğenirsiniz. Devamı gelecek. Ankara’dan tüm küplücelilere selamlar...

cualtun@yahoo.com

Semra Gül

Resimlerin Hepsi çok güzel

Semra Gül - 20 Ağustos 2006 - Genel Mesajlar

Resimlerin hepsi çok güzel.. Tüm Sinkota Ankara’dan sevgi ve selamlar.

Sibel Tekgümüş

Canim Arkadasim

Sibel Tekgümüş - 13 Ağustos 2006 - Genel Mesajlar
canım arkadaşım selda ve eşi seçkin kayanın büğün en mutlu günü, onlara oğulları EGEYLE şamatalı,mutlu,huzurlu ve güzel günler diliyorum.Aramıza hoşgeldin EGE bebek.
Turgay Algan

Semra Hanim

Turgay Algan - 11 Ağustos 2006 - Genel Mesajlar

semra hanım size teesüf ederim benim gönderdiyim resimleri beyenmediniz galiba resimlere iyi bakarsanız camide çekilmiş resimi şimdiye kadar kim çekmiş bu kadar toplu halde. ayrıca 1998 dede çekilmiş bir resim var onuda en kısa zamanda yayınlayacağım. sadece sinkotta iki kişi yaşamıyor. bizlerde sinkotluyuz. size mutlu yaşam dileyinizle

Semra Gül

Daha çok resim

Semra Gül - 10 Ağustos 2006 - Genel Mesajlar

Her ne kadar sinkot'ta doğup büyümemiş olsam da çok fanatik bir sinkotluyum. Daha çok resim görmek istiyorum. Fuat ve Turgay GÜL’e sevgiler selamlar Ankara’dan..

Turgay Algan

Evlilik Yıldönümümüz

Turgay Algan - 8 Ağustos 2006 - Genel Mesajlar

Benim evlilik yıl dönümümüz. Eşim çilemin evlilik yıl dönümünü kutlar onu bulduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Nice mutlu yıllara hep beraber geçirmek için onu çok sevdiyimi belirtmek istiyorum. herkesinde benim gibi mutlu olmasını isterim.Ha bu arda kızımızın da bu hafta dünyaya geleceyini de belirtmek isterim. Tesadüf bu ya evlilik yıl dönümümüz de hediye olarak dünyaya gelecek olması bizi daha mutlu etti. Seni çok seviyorum canım hayat arkadaşım

Sema Temur

Teşekkür ederim

Sema Temur - 7 Ağustos 2006 - Genel Mesajlar

Teşekkür ederim hatırlanmak çok güzel sizlerde benim için çok ama çok değerlisiniz. iyiki varsınız...

Sibel Tekgümüş

Semacim Dogum

Sibel Tekgümüş - 6 Ağustos 2006 - Genel Mesajlar
Semacım doğum günün kutlu olsun, nice tatlı huzurlu günler geçirmen dileyiyle SEN BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİN SENİ SEVİYORUZ sibel ve fatma
Naci Demir

Çuratın Havuzu

Naci Demir - 1 Temmuz 2006 - Genel Mesajlar

Çuratın Havuzu
Çok teşekkürler
Çocukluğumuz gençliğimiz
Yüzme öğrenme kurslarımız
Doğal öğretmenlerimizle
Seninle geçti güzel emektar

Çuratın Havuzu
Seni yapan eller sağolsun
Seninle dostluğu arkadaşlığı dayanışmayı yaşadık
Gün olu Boğulurken kurtarıldı
Gün geldi Boğulurken kurtardık

Senin resmini köyümüzün sayfasına aktaran arkadaşlara sevgiler

Kayabek Yazıcı

Deyerli Koylulerim

Kayabek Yazıcı - 10 Mayıs 2006 - Genel Mesajlar
Deyerli köylülerim Bende Naci Demirin dediyi konuya aynen katılıyorum . Özellikle toplantının yapılacağı gün dernek yönetiminden bir arkadaşı arayıp önemli bir toplantı olduğunu katılmamız gerektiyini söyledim hal böyleyken o toplantıya temsilci gönderilmemesi konusunda yönetimi hatalı buluyorum.Özellikle şavşat genelini kaplayan geniş çaplı bir toplantıydı. Biraz daha fedakar olmalıyız . Gidilmeyeceyini bilseydik belki biz bireysel olarak üç beş arkadaş katılırdık Ayrıca Özer Turan arkadaşa bende araştırma ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum gerçekten bilimsel vede çok faydalı yazıları var tüm köylülerimin okumasını tavsiye ederim Arkadaşa her türlü desteye hazır olduğumu burdan tekrarlıyorum herkese iyi ve daha duyarlı günler
Aysun Coşkun

Tum Sinkotlulara

Aysun Coşkun - 27 Nisan 2006 - Genel Mesajlar

tüm sinkotlulara merhaba:))

umarım herkes iyidir.

sayın;kayabek yazıcı,hamit aydın ve halit pehlivan köyümüzle ilgili bölüme destek ve ilgilerinizden dolayı çok teşekkür ederim.

sevgi ve saygılarımla..

aysun coşkun

bu arada beni tanıyamanlar olabilir köyde adımı herkes ayşe bildiği için,e soyadımda değişti evlenince ben sizin tanıdığınız ismimle AYŞE AYDIN(ALİ AYDIN’ın kızı)cami mahallesinden..

Kayabek Yazıcı

Ola Sinkotlilar

Ola sinkotlilar nerdasız şavşetlilar bir harfanadur tutturmiş ey hayden bizda gedağ daha na duriyersız kamber sız dugun olurmi yeni etmalar belki bilmazlar az bişem harfanayi tarif edacağım eskilar eksuklarımi tamamlayın biz eskidan koydaykan kurtlari ğepengiya düşürürdük onların ayağlarıni ve ağzıni moğkemca bağlarduğ onca it lara boğdururduğdaha sonra kapi kapi gezdurur millettan erzak toplardüğ na varsa un yağ tut kurusu armut kağı pestil gerki bunlrı bir evde güzelce bişurtturup topluca güle eylene yerduğ birde hıdırellezde deve gezerdik o zamanda aynı şekilde erzak toplarduğ işta buna harfana diyeruğ harfana ey birşeydur HARFANA DOSTLUKTUR HARFANA BİRLİK BERABERLİKTİR HARFANA KARDEŞLİKTİR HARFANA PAYLAŞMAKTIR Ey ağniyan ağnadi o zaman na duriyersız hatden bizda gedağ bilgisayari olan koylilarım girın siteyada haberlaşağ herkese selamlar görüşmek üzere ...
Naci Demir

Kupluceli Candostlara Merhaba

Naci Demir - 23 Nisan 2006 - Genel Mesajlar

KÜPLÜCELİ CANDOSTLARA

Merhaba

Köyümüzün tarihi geleneksel kütürel sanatsal ve ekonomik,üretim biçimi ve üretim süreci araçları iş süreci ve iş ilişkileri açısından geçmişten günümüze ve geleceğe ışık tutacak mevcut bilgi belge resim fotğraf ve anı şiir mani destan fıkra türkü düğün nişan imece irğat dayanışma yardımlaşma ekinde biçimde tarlada harmanda halayda sazelede küpçülarda koçaliyatağında ağonun tepelerine sayisarda lurcada vaçiyetlerda gariganada kurtlarda abazatlarda çakidullarda vanatlarda kursikiyetlarda napırnevda vanda atiyanda ğuğulda sariyatğevda berulda gognizelarda uçurumda okuskerda cami mahalaesi gognizelar seydilar yuğarki mahalle godisgaro düz mahalle aşağı mahalle tüm küplücelileri geçmişten günümüze tüm yaşananları 1978 leri 1980 leri öncesi sonrasını anıları ile anlatmak isteyenler ellerinde belgesi vs var olan dostlar.

Dün yarin yanağından gayri her yerde her şeyde beraberiz diyen dostlar.

Köyümüzün Şavşat Com daki yüzünü gözünü kulağını güzelleştirmek kafasını geliştirmek için haydi dayanışmaya

Haber veri bilgi veri belge verin resim verin, sevgi verin selam verin el verin yüreğinizden.

Sevgilerimle

Naci DEMİR

naci@savsat.com

02123566556

Turgay Algan

Sevgili Sinkotlilar

Turgay Algan - 29 Mart 2006 - Genel Mesajlar

sevgili sinkotlilar cami mahlesinden turgay dan tüm sinkotlilara merhabalar herkesten haberler bekliyorum

Yalçın Kaya

Yeni Yol

Yalçın Kaya - 20 Mart 2006 - Genel Mesajlar

Merhaba adım Yalçın Kaya köyümüze yeni bir yol yapılıyor lütfen tüm sinkotlular bu konuda daha duyarlı olmasını bekliyorum

Not: bu konuda bilgi edinmek isteyenler Şavşat Küplüce Köyü Kültür ve Dayanışma Derneğine uğrayabilirler.

Coşkun Özdemir

Asekere gidiyorum

Coşkun Özdemir - 15 Şubat 2006 - Genel Mesajlar

Bu arada 24 Şubat 2006 da askere gidiyorum..Herkese Duyurulur..!

"Isparta, 40. P. EĞT. A. K. LIĞI,106 MM.GTT.ÇVŞ."

Görüntülenen İçerik : 25 - Toplam İçerik : 34

Sinqot Üye Listesi

A

C

Ç

D

E

F

G

H

M

N

O

Ö

S

Ş

T

Ü

Şavşat ve Köyleri