Sinqot Mesaj Tahtası Taziye-Başsağlığı

Taziye-Başsağlığı

Turgay Algan

Vefat- Başsağlığı Dilerim

KÖYÜMÜZ HALKINDAN SEYFETTİN KAYA RAHMETLİ OLMUŞTUR.CENAZESI SALI GÜNÜ BURSA KARACABEY BÖĞAZKÖYDE DEFNEDİLECEKTİR .ALLAH RAHMET ETSİN KALANLARA ALLAH SABIR VERSIN.

Not:Küplüce köy derneğinin önünden salı günü cenaze için Sabah 08:00 de otobus kalkacaktır. Gitmek isteyenler dernek önüne gelmeleri önemle duyrulur.

Turgay Algan

Başsağlığı

Köyümüz Halkından Ziyettin DEMİR Amcayı kaybettik Allah mekanını cennet sevdiklerinede sabırlar dilerim.

Turgay Algan

Geçmiş Olsun Ercan Kardeşim

Yangın Sonucu evi yana Ercan Kardeşime geşmiş olsun diyor can kaybının olamamsı az da olsa sevindirici bir haber ama nede olsa ev allah başka bir acı vermesin.

Kayabek Yazıcı

Başsağlığı

Köyümüzün ileri gelen büyüklerimizden Fevzi Taştanın öldüyünü duydum üzüntümüz büyük çocuklarına eşine ve tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum koca çınarlar birer birer gidiyor
Turgay Algan

Ölen Tüm Yakınlarımıza

ölen tüm yakınlarımıza ALLAH rahmet eylesin tüm yakınlarına sabırlar ihsan eylesin.bu amaçla tüm büyüklerimize saygı ve sevgimizi gösterelim onlara sahip çıkalım çünkü görüyorsunuz bügün varlarlar yarın yoklar. tüm sinkotlilara sevgi ve saygılarımı iletirim.

Aysun Coşkun

YILMAZ AYDIN

DEĞERLİ AMCAM YILMAZ AYDIN’A ALLAH’DAN RAHMET AİLESİNE SABIR DİLİYORUM..

HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

Aysun Coşkun

Nur İçinde Yat Ayşe Teyzem

ayşe teyzemi bende sevgi ve saygıyla anıyorum...

sen ölmedin hep kalbimizdesin ayşe teyzem..

annemin ve babamın kalbindeki yerin çok ayrıydı,seni her zaman kalbimizin en güzel yerinde saklayacağız,güzel insan...

nur içinde yat..

Sibel Tekgümüş

Sevgili Teyzem

Sevgili teyzem Ayşe Bahçanın ölümünün birinci yılında sevgiyle anıyor ve allahtan rahmet diliyoruz.Bedenler yok olabilir ama kalbimizdeki yeri her zaman kalıcıdır. seni seviyoruz canım teyzem unutulmadın unutulmuyacaksın.
Turgay Algan

Şener Amcam Allah Rahmet Etsin

Elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz Kayadibi Köyünden Şener ÖZTÜRK amcama Alahtan Ramet Ailesinede Baş sağlığı diliyorum.Şavşatın sevilen Eşraflarından olan Şener Amcanın Cenazesi Bugün İkindi Namazı Mütakiben Kayadibi Köyünde defnedilecektir.

Allah Rahmet Etsin Mekanı cennet olsun.

Turgay Algan

Acı Kaybımız

Köyümüz büyüklerinden ve ileri gelenlerinden olan Fariz KAYA nın eşi vefat etmiştir. Allah yakınlarına sabırlar versin merhumunda mekanı cennet olsun.

Turgay Algan

Acı Kaybımız

Küplüce köylü olan Muhibbi ŞİMŞEK bugün vefat etti. Cenazesi 23.04.2007 tarihinde küplüce köyünde defnedilecektir. Allah kendisine rahmet ailesinede sabırlar ihsan eylesin. (Küplüce köyü eski muhtarı Hafız ŞİMŞEK in kardeşi HÜseyin ŞİMŞEK in babası olan Muhibbi amcanın mekanı cennet olsun)

Turgay Algan

Baş sağlığı

küplüce köyünden rahim kaya 18.03.2007 tarihinde vefat etmiştir.allah rahmet eylesin yakınlarınada sabırlar versin.cenaze 19.03.2007 tarihinde sinkotta defnedilecektir.

Turgay Algan

Allah sabırlar versin

Küplüce (sinkot) köy halkından Selim Aydın annesi gülfiyet nineyi kaybetik allah yakınlarına sabırlar versin geride kalanların başı sağolsun Not: (Hafız Genç in kaynanasıdır)

Turgay Algan

Orhan Gül’ün Babası Vefat Etti

Sinkot (küplüce) köy muhtarı Orhan Gül’ün babası Ahmet Gül vefet etti. Allahtan kendisine rahmet ailesininde başı sağolsun. 09.02.2007 tarihinde defnedilen ahmet Gül’ün muhtar olan oğlu Orhan Gül, annesinide 2006 ağustas ayında kaybetmişti. Allah sabırlar versin. Tekrar ahmet amcayı allah gani gani rahmet eylesin .

Turgay Algan

Başımız Sağolsun

Küplüce(sinkot) köyü halkından büğüğümüz Hayrettin Yazıcının annesi bügün hakkı rahmetine kavuşmuştur. Ailesine ve yakınlarına allahtan sabırlar ihsan etmesini dilerim. bügün ikindi namazına mütakiben toprağa verildi. allah rahmet etsin.

Turgay Algan

Başsağlığı

Küplüce köyünden Nurettin AYDIN`ın annesi Şaynaz AYDIN vefat etmiştir ALLAH`tan rahmet eylesin tüm ailesinin başı sağolsun. ALLAH sabırlar versin.

TURGAY ALGAN

Kayabek Yazıcı

Başsağlığı

ŞAVŞAT KÜPLÜCE KÖYÜNDEN
Değerli arkadaşımız davranış ve hareketleriyle örnek gösterilecek dostumuz herekesin çok sevdiyi komşumuz İKRAM ALGAN hakkın rahmetine kavuşmuştur Kendisine allahtan rahmet kederli ailesi çocukları ve yakınlarına sabırlar dilerim.

KAYABEK YAZICI

Sinqot Üye Listesi

A

C

Ç

D

E

F

G

H

M

N

O

Ö

S

Ş

T

Ü

Şavşat ve Köyleri